אבקות חלבון: איך ומתי כדאי לצרוך את זה?

0
312
אבקות חלבון: איך ומתי כדאי לצרוך את זה?
קרדיט FREEPIK

החלבונים שנכנסים לגוף שלנו, הם כאלה שמזינים את הגוף, בונים שרירים, מספקים לנו סידן ואנרגיה והם חיוניים מאד לחיזוק ובניה של הגוף. 

עם השנים ועם חיי היום יום הקדחתניים – אין לנו תמיד זמן לצרוך את מנות החלבון הדרושות לגוף שלנו ולשרירים שלנו. לכן דרושה השלמה של חלבונים. אבל ההשלמה החשובה ביותר היא כזאת שקורית לפני ואחרי אימון ספורטיבי בעצימות גבוהה, משום שאז אנחנו מוציאים המון אנרגיה ובד בבד בונים שרירים. אז בנוגע לזמן שצריך לצרוך מנה של אבקת חלבון התשובה היא שחשוב להזין את הגוף באנרגיה וחלבונים לפני ואחרי אימון גופני בעצימות גבוהה.

אבל מה זה אבקות חלבון? 

מוצר זה נועד למתאמנים שבונים שרירים ולספורטאים שמתאמנים באופן קבוע. האבקה מכילה אחוז גבוה של מי גבינה ויטמינים ומטרתה להכניס אנרגיה לגוף כמו גם להשלים את מנות החלבון הדרושות לבניית מסת שריר לאחר אימון אינטנסיבי. 

כיום יש אבקות מכל הסוגים החל נאבקות חלבון כשרות עד כאלה המתאימות לטבעונים, בעוד שאפשר לבחור בין טעמים שונים של אבקות וסוגים שונים. את מנת החלבון היומית מתאימים לפי משקל הגוף סוג האימון שהתבצע ושאר משתנים וחשוב לבחור מוצר איכותי ואמין כמו גם טעים ונכון עבורכם ועבור האימון שלכם. חשוב לדעת שאבקת חלבון אינה תחליף לארוחה אלא תוספת וכדאי מאד להתייעץ עם רופא המשפחה ותזונאית לפני שמתחילים לצרוך אבקות חלבון ויש לבדוק עם מאמן הכושר איזה כמות כדאי לכם לצרוך.

איזה אבקות חלבון כדאי לבחור?

  • כשאתם בוחרים את המוצר בחרו מוצר שיש בו אחוז גדול של אבקת חלבון עם מי גבינה איכותית, כמו למשל מי גבינה תוצרת בלגיה. שימו לב לטעמים שישנם ובחרו מוצר בטעם שאתם אוהבים. 
  • בחרו אבקה שמתאימה למטרות שלכם כמו למשל בניית שרירים או עליה במשקל. 
  • שימו לב לאחוזים של מי הגבינה והחלבונית במוצר וודאו לב כי הם גבוהים ומשולבים ויטמינים.
  • בחרו מוצרים שעמדו בכל תקני האיכות ואינו מכיל חומרים רעילים או אסורים לספורטאים.
  • בצעו השוואת מחירים בין אבקות ובדקו איזה משקל מציעה כל אבקה ומה המחיר ביחס למשקל. 
  • בצעו רכישה בטוחה מאתר אינטרנט שמציע את המוצרים הטובים ביותר במשלוח מהיר לכל מקום. כך תוכלו לבצע בחירה נכונה וחסכונית. 

את כל היתרונות האלו תוכלו למצוא ב Allinpro

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here