אחרי שנים שלא… סנדי בר חוזרת לדגמן ונאלצת לבטל את החופשה ביוון בשל התחלואה!

0
645
צילום עידו איזק

"געגוע זה דבר טוב, כיף לחזור הביתה"

אם נתקלתם בשחקנית/דוגמנית סנדי בר (45) משתכשכת אמש (יום שלישי) בבריכת מי זהב, כנראה שעברתם במקרה ליד סט הצילומים לקמפיין שצילמה סנדי בר, עבור מותג הטיפוח האורגני החדש "חוחובה זהב". 

לאחר שנים של החלטה לא להצטלם ובחירה להיות הרחק מאור הזרקורים, התייצבה בר בשעות הבוקר המוקדמות על סט צילומים חמושה בצוות מקצועי לצילומי הקמפיין הדיגיטלי שיעלה כבר בשבוע הבא.

סנדי עדכנה שהייתה אמורה לטוס לחופשה רומנטית ביוון, למשך 10 ימים, אך נאלצה היום לבטל, בשל מצב התחלואה והודעת משרד הבריאות על בידוד עם חזרה מחו"ל.

סנדי בר שמטפחת זוגיות עם ההייטקיסט עודד ברק, מתגוררת עם בנה המשותף לאקי אבני, ליאם בן ה- 17 ובודקת כבר בקרוב לעבור למושב הממוקם צפונה יותר. בשנים האחרונות בנתה  קריירה חדשה בעיצוב פנים, במסגרתה מנהלת פרויקטים בארץ ובעיקר בחו"ל. סנדי סיפרה שאת ברק היא מכירה מזה זמן רב, אך סיפור האהבה החל בשעת משבר, כאשר שברה את ידה והוא הציע את עזרתו.   

בר סיפרה לצוות שלקחה תקופה ארוכה של הפסקה מעולם ההתהילה והחליטה שהיא רוצה ללמוד ולהתפתח בתחומים אחרים, לדבריה: "הפריצה שלי לעולם הייתה בן לילה שבו ברגע אחד הפכתי להצלחה גדולה, הייתי צעירה ובחרו בשבילי לעומת היום שאני בוחרת עבורי ואכן בחרתי להצטלם לקמפיין טיפוח אורגני כי זה מתאים לערכים שלי!". סנדי סיפרה שחשבה ללכת לתחום המוזיקה, אך להיות זמרת הייתה כותרת גדולה מידי עבורה. לכן, בחרה ללמוד עיצוב פנים ומרגישה שבתחום זה היא מביעה את עצמה כאמנית אשר יוצרת סיפור שלם".  

בתום הצילומים פגשה סנדי בר את בעלי המותג חוחובה זהב:  מאיר וענת סייג, אשר עדכנו שבקרוב יערך אירוע ההשקה לסדרה החדשה, ברשת סופר-פארם, יחד עם עליית הקמפיין לאוויר. 

צילום עידו איזק
צילום עידו איזק

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here