ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים מקים חטיבה מקצועית חדשה בתחום המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בראשות אינה בן נון, מומחית ומובילת דעה בינלאומית

ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים מקים חטיבה מקצועית חדשה בתחום המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בראשות אינה בן נון, מומחית ומובילת דעה בינלאומית
קרדיט: חטיבת המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל

ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל מקים חטיבה מקצועית חדשה אשר תתמקד במיקרופיגמנטציה ומיקרונידלינג ותאגד נשות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום. בראש החטיבה תעמוד אינה בן נון מומחית, מדריכה ומובילת דעה בינלאומית. טיפולי מיקרופיגמנטציה ומיקרונידלינג נועדו לשרת מטרות אסתטיות, שיחזוריות ושיקומיות כאחד. מדובר בהליך קוסמטי הכולל השתלת מיקרופיגמנטים בשכבה העליונה של הדרמיס, מתחת לפני העור. נשות ואנשי המקצוע העוסקים בתחום כבר החלו להצטרף השבוע לחטיבה.
ד"ר מאיר כהן, יו"ר ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים הסביר כי: "תחום המיקרופיגמנטציה הוא מקצוע חיוני משלים לפלסטיקה ומאפשר למטופלים שעברו ניתוח בעקבות סרטן או פציעה, לקבל טיפול מיטבי אשר תורם באופן משמעותי לדימוי הגוף. עם השנים למדנו שעצם הפעולה הנעשית על העור ומכונה מיקרונידלינג, גם ללא צבע, עשויה לגרום לשינוי אסתטי חיובי לרבות שיפור מראה צלקות וכתמים. אני מאחל לאינה בן נון הצלחה רבה ובטוח שנשות ואנשי מקצוע רבים בתחום יצטרפו לחברות בחטיבה החדשה בראשותה".
אינה בן נון, יו"ר חטיבת המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים הוסיפה כי: "בכוונתי להוביל מהפך מתוך חזון לייצוג מקצועי חזק תוך יצירת שיתופי פעולה עם רופאים. כמו גם הנגשת מידע מהימן לציבור הרחב ליצירת העדפה בבחירת אנשי המקצוע שיטפלו בו. המקצוע שלנו מתמקד באסתטיקה שיקומית וכולל פעולות כמו שחזור פטמה ועטרה לנשים שעברו כריתה, לצד שיקום והסוואת צלקות למטופלים שעברו תאונות דרכים, פציעה במלחמות או פיגועים או ניתוח פלסטי עם צלקת משמעותית כמו גם שחזור גבות ושיקום שפה שסועה. כמומחי מיקרופיגמנטציה ומיקרונידלינג אנחנו ממלאים תפקיד מכריע בהחזרת הביטחון העצמי. ההשפעה של העבודה שלנו על דימוי הגוף היא ותורמת משמעותית לשיקום. אני קוראת לנשות ואנשי המקצוע העוסקים בתחום להצטרף לחברות בחטיבה בראשותי ולהפיק את המירב מהפעילות הענפה והשירותים המקצועיים".
אינה בן נון היא מרצה בינלאומית בתחום המיקרופיגמנטציה האסתטית והמשחזרת ופיתחה טכניקה ייחודית של קעקוע רפואי. היא בעלת יותר מ-20 שנות ניסיון בשיתוף פעולה עם מומחים מקצועיים, מנתחים פלסטיים מובילים ורופאי עור. חברה באגודה האירופית לחקר קעקועים ופיגמנטים וכן המייסדת והיו"ר של האגודה הישראלית למיקרופיגמנטציה אשר הוקמה בשנת 2017 ועתה הופכת לחטיבה בתוך ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים. בוגרת הטכניון, בעלת תעודות מאקדמיות ברחבי העולם וכן מחברת הספר הבינלאומי קעקוע קוסמטי ורפואי, אשר יצא לאור בהוצאה שוויצרית.
ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל הוא הגדול ביותר בארץ בתחומו ומאגד משנת 2009 את העוסקים בתחום הכירורגיה הפלסטית, הרפואה האסתטית, הקוסמטיקה, המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בחטיבות שונות ומקצועות משלימים זה לזה במסגרת עמותה. מטרת הארגון לקדם שיתופי פעולה בין העוסקים בתחום ולשפר את איכות ובטיחות הטיפול בישראל. הארגון חבר באיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית המאגד 45 מדינות באירופה ובאיים הבריטיים. ב – 7-8 במאי 2024 יוזם הארגון את קונגרס תל אביב הנחשב לכנס הגדול בישראל בתחומי הפלסטיקה והאסתטיקה. הקונגרס יערך במשך יומיים במלון הילטון תל אביב תחת הכותרת RESTART ISRAEL BEAUTY 2024 והוא יהיה ססגוני ומורחב במיוחד.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך להיראות טוב יותר ללא השתלת שיער?
גברים שהגנטיקה שלהם גורמת להם להתקרח מוקדם ולא בצורה אחידה...
ד"ר אקרמן משיקה : חומר הזרקה חדש לשקעי עיינים REVISE
חומר ייעודי לשקעי עיניים אינו סופח נוזלים הגורם לנפיחות לאחר...
כיצד תבחרי את הפילינג לפנים הנכון עבורך?
בחירת פילינג לפנים יכולה להיות משימה מאתגרת, מכיוון שישנם סוגים...
מי מטפל בך כשאת רוצה להיות יפה?
טיפוח היופי מחייב שגרה רצינית וקוסמטיקאית מקצועית שמטפלת בכל הטיפולים...
ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים מקים חטיבה מקצועית חדשה בתחום המיקרופיגמנטציה והמיקרונידלינג בראשות אינה בן נון, מומחית ומובילת דעה בינלאומית
ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל מקים חטיבה מקצועית חדשה אשר...
כיצד להתמודד עם מחלות ויראליות בילדים?
ילדים הם לעתים קרובות התגלמות החיוניות והאנרגיה, אך הם גם...
בשמים הממזגים תווים נדירים ואקזוטיים
בושם יוקרתי לאישה הוא יותר מסתם ניחוח; זהו סמל של...
מה שמתאים למשרדי יוקרה מתאים גם לבית שלכם
תרבות הדיור ורמת עיצוב הפנים שאנחנו רואים בישראל בהחלט מכובדת...
גדרות לגינה מאלומיניום
גדרות ופרגולות איכותיות לבית ולגינה
גדרות לגינה מאלומיניום הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים המחפשים...
עור חלק וזוהר - סודות המקצוענים לטיפול יומיומי
כולנו רוצים עור חלק וזוהר, אבל בשביל להגיע לתוצאות צריך...
דילוג לתוכן