בוטוקס לשיפור המראה

0
251
בוטוקס לשיפור המראה
קרדיט: Freepik

הזרקות בוטוקס הם מהשימושים היותר נפוצים כיום בתחום הפנים, הרבה נשים עושות הזרקת בוטוקס על מנת להעלים / לטשטש קמטי הבעה ומשמש כדי להרפות את השריר למשך פרק זמן קבוע, כמו כן הבוטוקס עשוי מטוקסין הובטולינום סוג A בתרופה ביולוגית, בנוסף לבוטוקס יש שימושים אסתטיים נוספים, פחות מוכרים כגון הזרקה בצוואר בשביל לטשטש קמטים, הזרקה בשרירי הלעיסה כדי לחדד את הפנים או בשביל לשלוט בהזעת יתר, הבוטוקס מוכיח את יעילותו והסגולות שלו רבים ומשפיעים בצורה מופלאה על הפנים, כמו כן יש צורך בתחזוקה קבועה של הבוטוקס על מנת שיחזיק מעמד, ד"ר לאורה חזן היא מומחית בתחום ההזרקות והיא תעניק עבורכם את החוויה המקסימלית מהזרקות הבוטוקס, היא מקצועית ועושה את עבודתה נאמנה ובאהבה רבה, תוך שמירה על אסתטיות ועל תודעת שירות גבוהה.

 

 שימושי הזרקות חומצה היאלורונית

הזרקות חומצה היאלורונית, מטרתן לשפר את עור הפנים שלו לגרום למראה בריא יותר חלק יותר ויפה יותר. כמו כן החומצה משמשת כתחליף לחומצה האילורונית בגופנו שהולכת ופוחתת עם הגיל ועם חילוף החומרים. הסרום משלב שמן אנרגטי טהור לחימום רקמת העור ולהפעלת הקולגן והאלסטין יחד עם 100% רכיבים פעילים טבעיים. שילוב של השניים מייצר לנו תוצר נפלא שנותן לעור שלנו מראה רענן ועוזר להתחדשות מהירה של העור ושל מראה הפנים עם תוצאות אקספוננציליות מרהיבות.

 

הרמת פנים ללא סכין מנתחים

הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים, המוכרת גם כמתיחת פנים יפנית או ביולוגית, היא שיטה פופולרית. הרמת פנים מתבצעת לרוב כשהעור מתחיל להתבגר ולנבול כלפי מטה ונוצר רפיון, האזורים שנפגעים יותר הם בדרך כלל הלחיים, הצוואר, הסנטר, הגבות והעניים. השיטה היא לא שיטה כואבת, נחשבת מאוד בטוחה והיא מניבה תוצאות מהירות ויעילות. היתרון העיקרי של הטיפול הוא שזמן החלמתו בניגוד לניתוח, הוא מאוד קצר ולא כואב, בנוסף אין צורך בהרדמה כללית. שיטת הרמת פנים ללא ניתוח, היא לא שיטה חדשה והוכיחה את יעילותה. לפרטים נוספים צרו קשר עם ד"ר לאורה חזן שתעניק עבורכם שירות מקצועי ואדיב ועם מחיר משתלם, חייגו: 04-9889090

 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here