ברוכה הבאה טכנולוגיה – להתראות קטלוג מודפס!

0
626
צילום: יחצ לוריאל פרופסונל

L'ORÉAL PROFESSIONNEL

משיק שירות טכנולוגי פורץ דרך בעולם השיער:  

אפליקציית  Style My Hair Proלשימוש מקצועי על ידי מעצבי שיער, מאפשרת ללקוחה לחזות במדויק את הגוון הנבחר לשערה, 

עוד לפני שצבעה! 

Style My Hair PRO הינה אפליקציה בתלת ממד,   

דרכה יכולים מעצבי השיער להראות ללקוחה בזמן אמת, בעודה יושבת במספרה, כיצד ייראה כל גוון על שיערה באמצעות הדמיה 

מציאותית ומדויקת.

לוריאל פרופסיונל, מותג חדשני ופורץ דרך בתחומו, החוגג 110 שנים, משיק  את האפליקציה החדשנית Style My Hair Pro – הראשונה בעולם המציגה הדמיה מדויקת המאפשרת ללקוחה לראות במדויק את הגוון הנבחר לשערה בעודה יושבת במספרה, ללא הסתמכות על קטלוג צבעי שיער מודפס, לתיאום ציפיות מדויק יותר. 

ההדמיה מתבצעת באמצעות טאבלט, תוך חיסכון משמעותי בנייר והדפסות, דבר התורם לאיכות הסביבה.

האפליקציה של לוריאל פרופסיונל פותחה ככלי מקצועי למעצבי שיער מקצועיים והיא מאפשרת גם דיאלוג מקצועי ביניהם. האפליקצייה החדשנית  משנה את חווית צביעת השיער והופכת את המספרה למרחב דיגיטלי מחובר ומודרני יותר. 

האפליקציה מציגה טכנולוגיה תלת-ממדית ושמה קץ לאי ההבנות בין מעצב/ת השיער ללקוחה בכל הקשור לצבע. הלקוחות יכולות לנסות וריאציות צבע אינסופיות, מקבלות תמונה אמיתית של המציאות, ויכולות לבצע 

את הבחירה הנכונה מבלי לחשוש מהתוצאה הסופית. מעתה אין חוסר ודאות וחששות, אלא הדמיה מציאותית ואמיתית!

בנוסף, האפליקציה כוללת ספר דוגמאות דיגיטלי, באמצעותו מעצבי השיער יכולים  לבחור מתוך מנעד הגוונים הרחב של לוריאל פרופסיונל, ליצור ולהשתמש בלוחות אווירה, השראות ועוד. 

פול בנעדי,  מנכ"ל חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל מסר: "באמצעות האפליקציה החדשנית המותג לוריאל פרופסיונל מעניק לתעשיית עיצוב השיער כלים מודרניים שישנו את אופן העבודה של מעצבי השיער וישדרגו את הדיאלוג בין מעצב השיער ללקוחה. תוך מספר דקות בלבד מעצב השיער יוכל להבין את הלקוחה ולהתאים לה את הגוון המדויק לה, והיא תוכל לראות באופן מוחשי כיצד תיראה ולקבל את הייעוץ הטוב ביותר עבורה באופן אישי".

לדבריו: "שירות האפליקציה בטכנולוגיה ייחודית מציע דרך חדשה ופשוטה להתנסות ולהתאים בצורה הכי מדויקת את  צבע השיער, עוד לפני תהליך הצביעה עצמו. כמו כן, היא נועדה לספק מענה ללקוחות המעוניינות להתנסות ולהתחדש בצבעי שיער שונים המוצעים במספרות, ולא העזו עד כה. הטכנולוגיה מאפשרת לנו גם להיות ידידותיים יותר לסביבה, בהחליפה את הקטלוגים המסורתיים המודפסים". 

עוד ציין פול כי: "זהו צעד נוסף במסגרת הטרנספורמציה הדיגיטלית המשמעותית שעוברת לוריאל בישראל וכחלק מהטמעת טכנולוגיות יופי – ביוטי טק – בשוק היופי הישראלי. עם האפליקציה החדשנית, מבטיח מותג לוריאל פרופסיונל כי אנשי המקצוע יהיו תמיד בחוד החנית של החדשנות".

לוריאל פרופסיונל הוא כיום המותג הצרפתי המקצועי היחיד עם פריסה בינלאומית. המותג ממשיך למקד את המומחיות שלו ואת פרי המחקר שלו בצרכים של אנשי המקצוע בתחום עיצוב השיער, מקצוע אותו יוג'ין שולר, מייסד לוריאל, החשיב כאמנות.

להשיג במספרות מורשות לוריאל פורפסיונל בלבד ובייעוץ עם מעצב השיער

שירות לקוחות של לוריאל פרופסיונל  – 1-800-301-666

צילום: יחצ לוריאל פרופסונל
צילום: יחצ לוריאל פרופסונל
צילום: יחצ לוריאל פרופסונל
צילום: יחצ לוריאל פרופסונל
צילום: יחצ לוריאל פרופסונל

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here