גומיות התנגדות – כל היתרונות

0
255
גומיות התנגדות - כל היתרונות
קרדיט FREEPIK

בשנים האחרונות גילינו שצריך להיות קצת יותר אמיצים ואסרטיביים וקצת יותר מעשיים ופרקטיים בכל הנוגע לאימון בבית. בשנים בהם חדר הכושר לא היה תמיד נגיש – אנשים חיפשו את הדרך להתאמן בבית או בחדר הכושר הביתי, ויש את מי שרצה לבצע אימון על הטיילת או בחוף הים או בכל מרחב אחר שאינו חדר הכושר. 

בין היתר בשנים אלו חדרי כושר ניסו לשדרג את עצמם כדי שיהיו זמינים למתאמנים שחוזרים מבידוד או מסגרים, בזמן שמוצר כמו גומיות כושר נתן את המענה הנכון: גם למתאמנים בבית וגם למתאמנים בכל מרחב אחר שאינו חדר הכושר. גומיות התנגדות משתשות מדריכים בחדר הכושר לאימון מקצועי ואפשר לבצע באמצעות הפריטים האלה אישי בכול מקום שרוצים ללא צורך לסחוב ציוד כבד. 

אבל מה צריך לדעת על גומיות התנגדות ומה היתרונות שלהן?

בתחילה חשוב להבין שגומיות התנגדות עובדות על משקל הגוף, על התנגדות של הגוף, על יצירת מתח בין איברים, על בניית שרירים ועל יצירת הכוח הדרוש כך שהגוף יתאמץ והתחיל לבנות שרירים. באמצעות גומיות התנגדות אפשר לעבוד על כל שרירי הגוף החל מהמפרקים עד השוקיים. הגומיות יעזור לחטב את הבטן ואת המותניים, את הישבן, הזרועות והכתפיים. הגומיות יחזקו גם את הצוואר, יספקו מתיחות אפקטיביות יותר ויאפשרו לבצע הפעלה כוללת של כל חלקי הגוף. 

גומיות TRX למשל מחוברות לקיר או לעמוד תומך או שהן השתלשלות מהתקרה ומאפשרות עבודה על כוח הזרועות כאשר הגוף משמש מנוף לעבודה על חיזוק השרירים. לדוגמא: אישה ששוקלת 65 תוכל להרים את הגוף לשה בעזרת הזרועות ובאמצעות גומיות התנגדות ובכך תניף משקל של 65 קילו, ממש כמו שעושים בהרמת משקולות. 

גומיות התנגדות שקושרים סביב הירכיים יאפשרו עבודה מתוך מאמץ ומתיחה של הירכיים פנימה והחוצה ובכך הצרת היקפים וחיטוב הגוף. אם נקשור גומייה סביב הירכיים נוכל לבנות שרירי הירכיים ולחטב אותן כמו גם להוריד במשקל. 

לגומיות התנגדות יש יתרונות שונים: 

מדובר במוצר קל לנשיאה שאפשר להתאמן עמו בכל מקום ואינו מצריך חדר כושר. 

מדובר אביזר כושר שאינו מסיבי ויכול לאפשר אימון בכל מקום החל מחוף הים עד החורשה שליד הבית או בחדר הכושר הפרטי והציבורי. 

גומיות התנגדות עובדות על כל הגוף בזמן שיש מכשירים שעובדים על שריר אחד בלבד. 

גומיות התנגדות מגיעות עם מגוון רחב של תרגילי כושר לדוגמה ואפשר לקנות סט גומיות התנגדות עם סרטוני הדרכה למגוון רחב של תרגילים שאפשר לבצע באמצעות המוצר. 

 מחיר של גומיות התנגדות הוא יחסית נמוך ומאפשר קבלת סט מוצרי כושר איכותיים במחיר משתלם הרבה יותר של מי זה של מכשירים אחרים. בכך גם אפשר לחסוך את דמי המנוי של חדר הכושר. 

אז אם אתם רוצים להתחיל לעבוד לחטב את הגוף להוריד במשקל ולעלות מסת שרירים – זה הזמן לבחור גומיית התנגדות של Fitbander מסוגים שונים באיכויות גבוהות במיוחד. 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here