דור אקשטיין ביקורת לגוף מושלם לגבר

0
691
דור אקשטיין ביקורת לגוף מושלם לגבר
קרדיט pixabay

כולנו חולמים על הגוף המושלם, זה כלל לא משנה אם מדובר באשה או בגבר, אנו רוצים להיות בעלי גוף פרופורציונאלי, ורבים מאתנו אף עובדים על כך קשה מאוד. מה זה גוף מושלם? בעיני כל אחד גוף מושלם נראה אחרת. יש כאלה המעדיפים גוף שרירי, יש כאלה האוהבים גוף מחוטב, יש דברים המעדיפים לחטב איור מסוים בגוף כמו רגליים ויש נשים המעדיפות לחטב ישבן, כל אחד ומה שנראה לו כגוף מושלם. דור אקשטיין ביקורת, מסביר כי יש מראה מועדף על הגברים, ובמאמר זה ננסה להסביר כיצד מגיעים לגוף הפרופורציונלי, כאשר זה מוגדר על ידם ב"מראה חטוב ושרירי במידה לא מוגזמת".

דור אקשטיין ביקורת: מהן הפרופורציות המושלמות לגבר

הגברים הממוצעים מחפשים בעיקר פרופורציות הנקראות GRACIAN IDEAL על פי מודל זה יש מספר נקודות חשובות שצריך לעמוד בהן. דור אקשטיין ביקורת מסביר:

  1. היקף היד עם שריר, גדול משורש כף היד ב 2.5
  2. היקף התאומים גדול משורש כף הרגל ב 2.5
  3. היקף הכתפיים גדול מהיקף המותן ב 1.6
  4. היקף החלק הרחוק ביותר ברגל גדול ב 1.75 מהיקף הברך (למרות שיש גברים רבים שמעדיפים את הרגליים קטנות יותר. 

דור אקשטיין ביקורת מסביר כי כאשר מגיע אליו לקוח הוא לוקח ממנו את המדדים ומנסה לאט להתאים אותו לפרופורציות הללו, כמובן אם זה תואם את דרישות הלקוח. 

דור אקשטיין ביקורת: חשוב להתמיד

לדברי דור אקשטיין ביקורת, מרבית הגברים מעדיפים את סוג הגוף הזה, ועל מנת להגיע לתוצאה הרצויה יש לבצע פעילות שבסופה מורידים את אחוזי השומן בגוף ובונים את מסת השריר במקומות הנכונים. שימוש בפעילות נכונה לאורך זמן, יכולה להוביל לתוצאות מיטביות עבור המתאמן. עד לקבלת התוצאה הרצויה רצוי מאוד לעבוד באופן צמוד עם המאמן שלכם ולא להתייאש. נשים רבות מבקשות גם הן להגיע לתוצאות מושלמות וכל זאת בעזרת אימונים נכונים. דור אקשטיין ביקורת מסביר כי לכל צורת גוף ולכל סוג של פרופורציה יש את סוג האימונים המתאימים לה, לכן מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע המבין בתחום זה. 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here