ההבדלים בין הרמת חזה עם שתל לבלי שתל

0
228
הרמת חזה
קרדיט PIXABAY

את חושבת על זה הרבה, בעיקר כשאת עומדת מול המראה או לובשת בגדים מסוימים; משהו לא מסתדר לך, לא יושב כמו שצריך ליתר דיוק. יצא לך לחקור לא מעט על ההבדלים בין הרמת חזה עם שתל לבלי שתל ובכל זאת עדיין לא הצלחת להגיע למסקנה הסופית ובכלל להחליט האם ללכת על זה או לא. תהיי בטוחה שאת לגמרי לא לבד, ישנן לא מעט נשים שמתלבטות בנושא וככל שעובר הזמן, הן מרחיקות מעצמן יותר ויותר את החלום.

הכל על ההבדלים בין הרמת חזה עם שתל לבלי שתל

אבל למה שאת תעשי זאת? כעת נרחיב על ההבדלים בין הרמת חזה עם שתל לבלי שתל במטרה לעזור לך לראות שהשד לא כל כך נורא, ושבסך הכל מדובר בשני הליכים שונים:

  • ניתוח עם שתל – מטרת השתל היא הרי למלא את השד, ליצור לו צורה. אם יש צורך, מבצעים גם הרמה של השד לאחר הכנסת השתל בכדי לעצב מחדש את המראה כולו.
  • ניתוח ללא שתל – לעתים, תהיה האישה מעוניינת לבצע ניתוח הרמה כשאין כל צורך למלא את השד, שכן הוא מלא באופן טבעי.

באופן מפורט יותר, ניתוח ללא שתל נועד לאסוף מהנפח הפנימי של רקמת השד, בכדי ליצור מראה אסתטי ללא כל צורך בהשתלת שתל. מי שיתאימו לניתוח שכזה יהיו לרוב:

  • נשים בעלות שדיים גדולים ומלאים באופן טבעי, שקיימת בתוכם מספיק רקמה שאפשר לעבוד איתה, (במידה והחזה ריק, אז יתווסף לתהליך שתל סיליקון והניתוח יהפוך לניתוח הרמה ומילוי עם שתל).
  • נשים שמעוניינות ליצור מראה טבעי של השדיים אך לא מעוניינות בשתלי סיליקון.

את ודאי שואלת את עצמך, איך תדעי האם את זקוקה לשתל או לא? ובכן, יש דרך לבדוק זאת; חפני את השד והדקי את ידך סביבו. אם את חשה שמתחת לעור ישנה רקמת שד המתנגדת לך, סביר שאינך זקוקה לשתל. אך מה קורה אם אינך חשה בהתנגדות המדוברת? כאן התשובה תלויה בך וברצונך האישי; עליך לדעת שכשמרימים את החזה ללא שתל סיליקון, מידת החזייה לרוב קטנה בחצי בשל הידוק העור. במידה ואין רצון לקטון במידה כלל ולשמור על מראה טבעי, אזי יש לבצע השתלה של שתל קטן יחסית.

עם הליווי שלנו, את בידיים טובות

את ההבדלים בין הרמת חזה עם שתל לבלי שתל את כבר יודעת, אבל היכן לבצע את ההליך? הקטנה או הרמת חזה במרכז לכירורגיה פלסטית – אסטרה מדיקל היא הבחירה הטובה ביותר שתעשי! עם שנים של ידע וניסיון באמתחתנו, נתאים את התהליך לצרכים והדרישות שלך, ונתחייב תמיד לתוצאות מעולות וברמה גבוהה. מזמינים אותך לייעוץ ופגישת היכרות, במהלכה נבין את הכיוון הנכון עבורך.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here