החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער

0
280
החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער
קרדיט freepik

אחד התחומים המבוקשים ביותר בישראל, הוא תחום ההחלקות. מהרגע שפרץ לחיינו לפני אי אלו שנים, הפופולאריות שלו רק הולכת וגוברת כשלא מעט נשים וגברים מצטרפים לחגיגה, והופכים את שיערם לחלק, הכי חלק שהיה מעולם. עם הופעתה של החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער לא רק שהשיער הופך לחלק יותר ממה שחלמנו, אלא שהוא גם נותר בריא, מבריק וזוהר.

החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער בשיטת OXO

בשוק המספרות ישנם לא מעט חידושים, כשחלקם הגדול קשורים להחלקות. במאמר זה, נתמקד בשיטת החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער שרק הולכת והופכת פופולארית יותר ויותר, ובצדק! תכירו, החלקה אורגנית oxo היא המילה האחרונה בעסקי ההחלקות הבריאות והאיכותיות, ויש לה יתרונות שאי אפשר להתכחש להם:

  • מתאימה לכולם – החלקה זו מתאימה לכל סוגי השיער בכל הצבעים ומכל הסוגים; שיער כהה או בהיר, שיער פגום או בריא, צבוע או מחומצן וכל השאר.
  • שמירה על מבנה השערה – הסיבה לכך ששיטה זו מתאימה לכל סוגי השיער, היא שהתהליך שהשיער עובר לא פוגע במבנה השערה או חונק אותה בציפויים והרסניים כמו בתהליכי החלקה כימיים המבוססים על חומרים כגון פורמלין או גופרית.
  • שיער חלק ובריא – לעתים, אחרי החלקה, השיער נראה שרוף ופגום. ובכן, לא בשיטה זו! השיער נותר חלק, זוהר ובריא גם לאחר התהליך וזאת בזכות ויטמינים, מינרלים וחומרים טבעיים שנמצאים בתוך חומר ההחלקה.
  • הליך פשוט וקל – הליך ההחלקה הינו פשוט ולא מסורבל, ללא עשן או ריחות מוזרים.
  • תהליך שיקומי – אפשר לומר שהיתרון הגדול ביותר של ההחלקה הזו הוא שבמקביל להליך ההחלקה, מתקיים גם תהליך שיקומי לשיער. כיום, מעצבי השיער יודעים שהלקוחות מבינים את החסרונות של תהליכי ההחלקה הקלאסיים, ומעוניינים למצוא את האיזון שבין החלקה איכותית, אך בריאה. כאן, נכנסות לתמונה שיטות חדישות של החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער המאפשרות להשיג בדיוק את המטרה הזו!

איך זה עובד? ובכן, את החומר מורחים על השיער וממתינים כשעה אחת. בתום השעה, יש לשטוף את החומר מהשיער במים חמים ולאחר מכן לייבש אותו באמצעות מייבש שיער ומחליק. את פעולת ההחלקה יש לבצע עד שהשיער חלק באופן מושלם, לשטוף שוב את השיער ומיד מבחינים בתוצאה המרהיבה, ללא כל שימוש בשמפו מיוחד או המתנה ארוכה מידי. כן, זה עד כדי כך קל!

שיער חלק ובריא בקלי קלות

החלקה אורגנית איכותית ובריאה לשיער נראתה כמו חלום רחוק ובלתי אפשרי, לפחות עד לאחרונה. כיום, עם המצאות כמו החלקה אורגנית oxo כל אחד ואחת יוכלו להשיג את השיער החלק והמושלם עליו חלמו בקלי קלות, בלי חומרים מסוכנים ובלי להסתבך עם תהליכי החלקה ארוכים המלווים בריחות לא נעימים, שיער קשה מידי או פגום.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here