הטיפול החדשני להעלמת צלקות אקנה

0
596
הטיפול החדשני להעלמת צלקות אקנה
צילום: יח"צ

כמעט כולנו היינו שם. תקופת הנעורים מאתגרת מספיק גם בלי פצעי הבגרות והצלקות שהם מביאים. כיום ישנו טיפול חדשני ופורץ דרך שעשוי לסייע לעור באופן דרמטי, למזער נזקים וכל זאת ללא התערבות כירורגית או סבל מיותר. טכנולוגיית הלייזר הרשתי משפרת את מראה העור ומשקמת אותו. ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה על הטיפול להעלמת צלקות אקנה

באדיבות הרופא הראשי של כללית אסתטיקה, ד"ר עמוס לויאב, מומחה בכיר בכירורגיה פלסטית

רוב בני הנוער יסבלו בשלב כזה או אחר בחייהם מתופעת פצעי הבגרות. מדובר בנגעים זמניים שלפעמים משאירים אחריהם עור מצולק ואדמומי לשנים ארוכות, בעיקר אם עור הפנים הוזנח או טופל שלא כהלכה. הצלקות אף מחמירות עם השנים, כשמתחילים להופיע קמטוטים בעור.

טיפול מוקדם בצלקות עשוי למנוע נזק לטווח ארוך ולהבטיח עור חלק ומראה רענן. טכנולוגיית הלייזר הרשתי, טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך, מסייעת לשיקום העור ומעודדת ייצור קולגן שעשוי להבריא את העור. באיזה גיל אפשר להתחיל ומה הסכנות? 

מתי מומלץ להתחיל בטיפול?

כדאי לטפל בצלקות ברגע שהעור מתחיל את תהליך הריפוי, כשהצלקת עדיין טרייה, העור נקי מזיהומים והפצעים החלימו. הטיפול מתאים לכולם ולכולן: לכל סוגי העור והגוונים ובמשך כל עונות השנה, למעט נשים בהריון. ניתן בכל שלב בחיים לעבור טיפול בלייזר, אפילו בתקופת ההנקה. 

איזה בעיות ניתן לפתור בטיפול? 

ניתן לטפל בצלקות אקנה, כוויות, סימני לידה, זיהום עורי, צלקות שנוצרו כתוצאה מניתוח, או סימני מתיחה בעקבות הריון, עלייה או ירידה במשקל. הטכנולוגיה מציעה פתרון מהיר ואמין ובזמן החלמה קצר. כדי להגיע לתוצאות המיטביות מומלץ לעבור בין 4 ל-6 טיפולים.

כיצד מתבצע טיפול בלייזר?

במסגרת התהליך, הרופא ישאף לטשטש את הצלקות על פני הפנים והגוף. קרן הלייזר פוגעת בשכבת העור האמצעית, מחממת אותה ומעוררת את הגוף לייצר קולגן שמחליף את רקמת הצלקת הקשה ברקמה חדשה, רעננה ובריאה. בסיום הטיפולים עלול להופיע אודם קל ומעט נפיחות, אלה חולפים מעצמם בדרך כלל תוך יומיים שלושה. 

איפה כדאי לעבור את הטיפול? 

תחום הטיפולים הקוסמטיים והאסתטיים רווי במטפלים לא מקצועיים, הבטחות מוגזמות ואנשי מקצוע ללא הסמכה. ברשת המרפאות מבית כללית אסתטיקה, גוף ותיק ויציב, צוות רופאים מקצועי, מומחה, בעל ניסיון עשיר ומיומנות רבה. הצוות מעניק טיפול בסטנדרטים רפואיים מחמירים ותחת פיקוח קפדני של משרד הבריאות. הצוות הרפואי הבכיר, בכללית אסתטיקה, מתחייב להעניק ללקוחות כללית פתרונות מקיפים, אחריות רחבה ומסלולי תשלום נוחים.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here