המדריך לבחירת משקפיים מותאמים למבנה הפנים

0
1072
המדריך לבחירת משקפיים מותאמים למבנה הפנים
קרדיט pixabay

הקיץ בפתח ואנו כבר חושבים על רכישת משקפי שמש. השאלה היא לא רק מה אנו אוהבים במשקפי השמש, כי אם, האם המשקפיים יתאימו למבנה הפנים שלנו. למשל בעלי פנים עגולות, מומלץ להתאים משקפי שמש מרובעות או מלבניות. למי שיש פנים אובאליות {מאורכות} כל סוג של משקפי שמש יתאימו לפנים אובאליות. החוכמה היא, לא ללכת על אופציה שהיא קיצונית מדי, כי אם לבחור משקפי שמש שיחמיאו לפנים. למשל, מסגרות קטנות במראה גיאומטרי, משקפי אוברסייז בעלי מסגרת עגולה, או משקפיים מרובעים, בעלי זוויות מעוגלות, יחמיאו מאוד לפנים אובליות. מבנה פנים משולש {לב} כאשר מבנה זה, ניחן בלסת צרה ומצח רחב, כאשר סגנון זה מדגיש את אזור העיניים, יש לבחור משקפי שמש בעלי קו עליון ישר כמו משקפי טייסים. 

משקפי שמש בסגנון אוברסייז, ממשיכים לככב גם השנה -2020. אחד מגדולי האופנאים, אוסקר דה לה רנטה,וכן, ג'ורג'יו ארמני משווקים משקפי שמש בשלל צבעים בסגנון אוברסייז. הצורות של משקפי השמש, מגוונות אף הן, כאשר הידיות הן רחבות במיוחד. תמיד מומלץ להתייעץ עם המוכר\ת בחנות אופטיקה וכן, לבקש את תו התקן, כאשר אתם בטוחים כי משקפי השמש הינם בעלי מסנן קרינה של 400UV.

מסגרות עגולות התחזקו השנה

יש לציין כי משקפי שמש בעלי מסגרת עגולה, הפכו לטרנד בקיץ 2020. וכן, משקפיים בסגנון חתול שמזכירים את תקופת הוינטג' של שנות ה-40-50 של המאה הקודמת.. אחד מהמותגים הידועים משקפי שמש לנשים הינו משקפי שמש סלין שהם משקפי שמש עגולות בעלי עדשה עגולה וחתולית, בעלת מסגרת פלסטיק שלמה, ליצירה של מראה קלאסי, זוהר ואפילו מפתיע.

ובאשר לעדשות עגולות של משקפי שמש, אופנת ג'ון לנון, חזרה אלינו ותוכלו למצוא גם מסגרות עגולות בכל הגדלים, אם משקפי שמש בגודל קטן ועד למשקפי שמש בסגנון אוברסייז. יש לדעת, כי גם הגוון של בחירת משקפי השמש מהווה נדבך חשוב. למשל, בעלי עור כהה, מסגרות בגוונים חמים, תתאמנה למשל, גווני בורדו וחום. מי שבעלת עור בהיר, יש לבחור מסגרת צבעונית, מה שיוסיף גוון לפנים. עור פנים בגוון צהבהב, יש למצוא משקפי שמש בגוונים קרים כמו כחול או גוון ירוק.

הגוונים הצבעוניים של משקפי השמש – הטרנד שיככב השנה

היום הדגש על משקפי השמש של קיץ 2020, יהיה על צבעוניות, בניגוד לשנים שקדמו, כאשר המראה ששלט, היה המראה המתכתי בגוונים של זהב וכסף. היום גוונים עליזים, כגון צהוב, וורוד ועוד, הם אלה שייראו יותר. גם עדשות שטוחות, הפכו השנה לטרנד חזק, מה שיוצר מראה אולטרה מודרני. למשל פראדה, רייבן וקול ריי מציגים השנה משקפי שמש בעלי עדשות שטוחות. גם עדשות מדורגות כאלה שמתחילות בגוון כה ומסתיימות בגוון שקוף, הן העדכניות ביותר. מראה זה, חושף איזה שהוא טוויסט מתוחכם. לרוב, ניתן לראות עדשות מדורגות במשקפי טייסים, אשר מחמיאות לכל צורות הפנים.

אם אתם מתלבטים בבחירה נכונה של משקפי שמש קיץ 2020, הבא עלינו לטובה, מומלץ כי תיכנסו לרשת חנויות ERROCA, אשר הפכה לרשת המובילה לשיווק משקפי שמש בישראל, כאשר תוכלו למצוא את מגוון המותגים הגדולים של אופנאי העולם. הרשת קיימת מזה 21 שנה והמוכר המקצועי, יכול להתאים לכם את משקפי השמש האידיאליות יתאימו למבנה הפנים שלכם. תוכלו לברר איזה סניף הינו הקרוב ביותר אל ביתכם ולמצוא את המבצעים החמים ביותר. מי שעסוק, יוכל למצוא את החנות האינטרנטית שלנו ולהזמין את משקפי השמש המתאמות ביותר, אם למבנה פניו  ועל פי הטעם האישי.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here