הסרת שיער לצמיתות

0
1481
הסרת שיער לצמיתות

שיעור עודף יכול לגרום להרגשת מבוכה וחוסר נעימות, ובמצבים מסוימים – גם לירידה של הביטחון העצמי. גם אם מדובר בדילול השערות וגם אם רוצים להסיר את השיער העודף לתמיד, ישנן כמה שיטות אפשריות לשם ביצוע הסרת שיער בידיים, וקיימים שיקולים שונים לבחירה בכל אחת מן השיטות.

כאשר אנחנו מבחינים בידיים שעירות של גבר או במיוחד של אישה, אנחנו מדמיינים יד של חיה שעירה. זה לא נוח כאשר אנשים מסתכלים עליכם כמו על חיות רק בגלל שאתם או אתן שעירים בידיים. אנחנו, בני האדם, מקפידים על האסתטיקה שלנו. בעיניים שלנו שיער גוף מיותר ושיער ידיים במיוחד, הוא לא דבר אסתטי. לכן אנחנו מבקשים להוריד אותו. כאשר רבים מאתנו עושים זאת לצמיתות על יד הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר בידיים אינה נחלתן של הנשים בלבד. אם כי נשים רבות מורידות שיער מידיהן שכן – כל שערה שאיננה שערה בראש היא דבר מיותר, אך גם גברים רבים רואים זאת כך. בשבילם שיער גוף מיותר מעלה קונוטציות של חיות אשר רואים בגני חיות או בקולנוע. על כן, רבים מהגברים מעדיפים לעשות הסרת שיער בלייזר, במיוחד כאשר מדובר בשערות עבות וגסות שגדלו על הידיים.

לפני כמה שנים הסרת שיער בידיים לא הייתה שכיחה אצל נשים, אבל היום מעטות הנשים אשר לא מסירות שיער בידיים. יותר ויותר נשים, גברים כאחד, מחליטים היום לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר בידיים. נתון זה איננו מפתיע: כולנו מבקשים עור נאה, מטופח ומושך. שיעור עודף יכול לגרום לתחושות מבוכה וחוסר נעימות, וכולנו מעדיפים להימנע מההרגשה הזאת לצמיתות. כנראה זו הסיבה שרבים בוחרים בשיטות הסרת שיער לצמיתות כגון הסרת שיער בלייזר.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here