הסרת שיער

0
1957
הסרת שיער

מי מאיתנו לא התנסתה בטיפול זה או אחר להסרת שיער, הסרת שיער בשעווה חמה, הסרת שיער במשחות שונות והסרת שיער בשיטה הוותיקה ביותר באמצעות סכין גילוח. הסרת שיער פנים או בכל חלק אחר בגוף. אף אחת מהשיטות הנ"ל להסרת שיער אינה מצליחה לתת תוצאות חלקות לאורך זמן.

בשנים האחרונות טיפולי הסרת שיער לצמיתות הפכו לפופולאריים ביותר בקרב גברים ונשים כאחד. קיימים מספר שיטות מוכרות בשוק לטיפולי הסרת שיער לצמיתות ביניהם ניתן למנות את הסרת שיער בלייזר,  והסרת שיער באינפרא אדום.

הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר לייזר:

לפני טיפול הסרת שיער בלייזר יש להימנע לחלוטין משיזוף בשמש או במיטות שיזוף כחודש ימים לפני הטיפול וגם חודש ימים אחרי הטיפול להסרת שיער בלייזר על מנת למנוע כוויות, כאבים מיותרים ופיגמנטציה.

הסרת שיער בלייזר מתבצעת במספר טיפולים בדרך כלל בהפרש של שלושה חודשים בין טיפול אחד למשנהו היות והשערה צומחת במחזוריות קבועה. ההמלצה היא לבצע סדרה בת 12 טיפולים להסרת שיער בלייזר על מנת להגיע לתוצאות טובות ביותר והפחתה משמעותית של צמיחת השערה.

מהלך הטיפול להסרת שיער בלייזר: 

הסרת שיער במכשיר לייזר מתבצעת בעזרת שליחת קרן אור חמה אל תוך זקיקי השיער. חום קרן האור הוא זה שגורם להרס והשמדת השערה ובכך מונע את צמיחתה מחדש. על מנת למנוע את הכאב הנגרם מחום קרן האור של הלייזר משתמשים לרוב בג'ל מאלחש המרדים ומקרר בו זמנית את האזור ממנו מסירים את השערה. כשבוע לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר ינשרו השערות ולא יצמחו במשך שישה שבועות מתום הטיפול.

הסרת שיער בלייזר בחורף:

אם החלטתן לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר כדאי לכן לבצע אותם בחורף. הסיבות לכך רבות ופשוטות וכוללות את העובדה כי בחורף לא תצטרכו להימנע משיזוף שאסור לאחר טיפול הסרת שיער לצמיתות בלייזר. בנוסף תהיו כבר עם רגליים חלקות בקיץ ותוכלו ללבוש בגד ים חושפני, שמלות קץ קלילות וחצאיות מיני קצרות. פרט חשוב נוסף שכדאי לדעת הוא כי טיפולי הסרת שיער בלייזר בחורף יורדים פלאים בגלל ביקוש מועט בעונה זו.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here