התמכרות לניתוחים פלסטיים

0
2277
התמכרות לניתוחים פלסטיים

אנשים אוהבים להתמכר, זה כנראה בטבע שלנו. יש אנשים שמתמכרים לעבודה, חוזרים הביתה בשעות הקטנות של הלילה ובקושי רואים את הילדים והאישה, ברוב המצבים זה נגמר בגירושין. יש אנשים שמכורים לעישון, התמכרות שעולה הרבה כסף ועלולה לגרום למוות. יש כאלה שמכורים לאלכוהול ולסמים מה שגורם להם לקהות חושים, אלימות, הרס הכבד וחוסר שליטה בחיים. התמכרות לניתוחים פלסטיים, זו התמכרות יחסית חדשה. ישנם הרבה מפורסמים שהודו בשידור חיי על ההתמכרות שלהם לניתוחים הפלסטיים, יש כאלה שהתפרסמו בזכות הניתוחים. השאלה למה אנשים מתמכרים לניתוחי פלסטיק?

זהירות פלסטיק ממכר

בשנים האחרונות יש סיסמא שהולכת וגוברת, הגוף שלנו הוא המקדש שלנו. הפרסומות, המגזינים ותוכניות הטלוויזיה מעודדות אותנו לשמירת בריאות הגוף על ידי תזונה נכונה, יוגה, מדיטציה והתעמלות גופנית. אז מה גורם לאנשים, במיוחד נשים להתמכר לניתוחים פלסטיים. לצד שמירת בריאות הגוף התקשורת, המדיה ותעשיית היופי. חושפים אותנו לאידיאל יופי ספציפי אליו אנחנו שואפים להגיע. בעזרת הניתוחים הפלסטיים אנחנו יכולים להגיע לאותו אידיאל: גוף דק גזרה, אף סולד, שפתיים עבות וחזה גדול. רובנו מתחילים עם ניתוח אחד, הניתוחים הכי פופולאריים הם: ניתוח אף, ניתוח הגדלת חזה, שאיבת שומן ומתיחת עור הפנים. מספיק לנו לעבור ניתוח אחד בשביל לפתוח לנו את התיאבון ולהתמכר לניתוחים פלסטיים ואף לשבור קרן השתלמות להשגת המטרה. אחרי הניתוח אנשים עוברים שינוי עצום, הם הגשימו משאלה, מה שאף חדר כושר או חזיית פוש אפ לא עושים, מנתח פלסטי מבצע תוך כמה שעות. השליטה הזו והיכולת של מנתח הפלסטי לגרום לכל שינוי שנחפוץ בגוף להתגשם, הוא מדהים, פלא שזה ממכר?

סכנות בהתמכרות לפלסטיק

אנחנו מתחילות עם ניתוח להגדלת חזה, אבל אנחנו מגלות שהאף שלנו קצת עקום וגדול, אז אנחנו מחליטות לשפץ גם אותו. אחרי ששיפצנו את האף פתאום העיניים נראות לנו קטנות מידיי, אז הלכנו להתייעץ עם מנתח פלסטי לגבי עוד ניתוח. מגיע הקיץ החזה שלנו עדיין נראה לנו קטן מידיי, אנחנו חייבות להראות יפה בבגד הים והפוש אפ לא מספיק, מה זה עוד ניתוח קטן, אחרי כל הניתוחים שעברנו?

הבעיה היא שהניתוחים האלה זה לא דבר קטן, זו התמכרות של ממש והיא לא שונה מהתמכרות לסיגריות ואלכוהול. צריכים לזכור שניתוחים פלסטיים אומנם לוקחים זמן קצר, אבל המחיר שלהם הוא גדול. מחירים של ניתוחים פלסטיים יכולים להגיע לעשרות אלפים בכול חודש, לא כולם יכולים לעמוד בעלויות האלה. תבדקו טוב את מנתח הפלסטי אליו תלכו, יש מנתחים פלסטיים אינטרסנטיים, שמנצלים את החוסר ביטחון שלנו בגוף על מנת לעודד אותנו להמשיך ולעבור ניתוחים, לפעמים ללא צורך ובלי להתחשב בפרופורציות של הגוף. קחו לדוגמא את הסיפור הקיצוני, של האף המתפרק של מייקל ג'קסון.

ניתוח פלסטי זה לא דבר רע, יש לו גם הרבה תרומות. פשוט צריך לקחת הכול בפרופורציה. בתור אנשים, הביקורת הכי גדולה שלנו באה מתוך עצמנו ולא מתוך החברה. מי מבטיח שאם נעשה את כל הניתוחים האלה הביטחון שלנו יגדל?

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here