התעמלות לנשים בהריון תל אביב

0
284
קרדיט https://pranayoga.co.il

פעילות גופנית מומלצת בכל גיל ובכל שלב בחיים. ההמלצה הזו תקפה ואפילו מתעצמת בתקופת ההריון – 9 חודשים שבהם מתרחשים שינויים פיזיולוגיים משמעותיים שמשפיעים גם על הפן הרגשי. כשאישה מחפשת התעמלות לנשים בהריון תל אביב מציעה כמה וכמה אפשרויות, והשתיים הטובות ביותר הן יוגה ופילאטיס. סיבה אחת לכך היא שהן מספקות מענה גם לצרכים הפיזיים וגם לצרכים הרגשיים של נשים הרות. סיבה שנייה היא העבודה העדינה והמדויקת מאוד, כך שהתרגולים בטוחים לחלוטין הן לאמא והן לעובר. סיבה שלישית היא החוויה הנעימה – הזדמנות מצוינת לכל אישה להתחבר לעצמה מחדש. בסטודיו פראנה יוגה מתקיימים גם שיעורי פילאטיס לנשים בהריון וגם שיעורי יוגה שמותאמים אליהן במיוחד.

האפשרויות המומלצות של התעמלות לנשים בהריון תל אביב

* יוגה – החיבור של התנוחות, הפעילות הדינמית ותשומת הלב הרבה לנשימות מדמה באופן מוצלח מאוד את הצפוי לאישה במהלך הלידה, כך שאישה שמתרגלת יוגה במהלך ההריון מגיעה מוכנה יותר ללידה. בנוסף ניתן באמצעות תרגול יוגה לחזק את רצפת האגן, וכן לזכות בפרק זמן של שקט נדיר למדי שמאפשר להשקיט את התודעה הרועשת.

* פילאטיס – תרגילי פילאטיס לנשים בהריון תורמים לגמישות המפרקים שנדרשים לעמוד בעומס רב מהרגיל עקב העלייה במשקל, מחזקים מערכות שרירים חיוניות, משפרים במידה ניכרת את היציבה (אחת מתופעות הלוואי הנפוצות של הריון היא יציבה לקויה וכתוצאה מכך כאבי גב), מסגלים הרגלי נשימה נכונים ובנוסף מחברים את האישה לעוצמות שטמונות בה.

חוויה הוליסטית מעצימה

מעבר לתועלות הפיזיות יקרות הערך, התעמלות לנשים בהריון תל אביב – בין אם נבחרה האופציה של פילאטיס או פילאטיס מזרן ובין אם הועדפה האפשרות של יוגה – מספקת עוד תועלת חשובה: חיבור לנשים הרות נוספות, כך שבפועל נוצר מעגל תמיכה שמסייע לעבור את פרק הזמן רווי הטלטלות בקלות רבה יותר. בסטודיו פראנה יוגה מתקיימים שיעורי פילאטיס ויוגה לנשים בהריון בהדרכת מורות בעלות ניסיון רב בהעברת תרגולים ספציפיים אלה, ובאווירה מעצימה מאוד. כל משתתפת זוכה למלוא תשומת הלב לאורך כל השיעור, כך שהיא יכולה לדעת בוודאות שהיא מבצעת את התרגילים והתנוחות באופן המדויק ביותר, ובהתאם מפיקה תועלת מרבית מהחוויה ההוליסטית.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here