חברת הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומית "קמדיס" מציגה מחקר קליני חדש המוכיח את יעילות מוצרי סדרת ה-SEBO

0
1345

בינואר בשנה שעברה, פרסמה קמדיס מחקר מקיף שנערך בארה"ב, בו השתתפו כ50 נשים וגברים. הגילאים נעו בין 25 ל75 והמטרה העיקרית הייתה לבחון במשך שישה שבועות את יעילות הרכיבים של מוצרי החברה שנרקחו למען טיפול בתופעת הקשקשים בקרקפת ובעור.  במחקר השתתפו בכירי הדרמטולוגים אשר בדקו את תופעת הקשקשים מדרגה נמוכה ועד חמורה.  כל המשתתפים היו צריכים לחפוף בשמפו SEBO לטיפול בקשקשים ולמרוח את הקרקפת בקרם טיפולי מסדרת SEBO&PSO לפחות פעמיים בשבוע ותוך כדי למלא שאלון המשקף את תחושתם לאורך המחקר.

  • תוצאות המחקר הוכיחו יעילות רבה בשימוש במוצרי קמדיס:
  • 87% אחוזי הצלחה בירידה באדמומיות ובקילופים בעור לאחר שבועיים של שימוש בשמפו ובקרם לקרקפת ביחד.

קישור למחקר: http://jcadonline.com/scalp-seborrheic-dermatitis-shinar-january-2018/

  • שמפו לטיפול בקשקשים מסדרת SEBO: שמפו טיפולי מבוסס פורמולה הפועלת באמצעות מיצוי צמחים שנועד להקלה ולשיקום הקרקפת, הפחתת גרד, הפחתת ומניעת קשקשים. השמפו מתאים לשימוש מבוגרים ולילדים מעל גיל 3.  השמפו פועל לניקוי הקרקפת והשיער, מבוסס על צמחים מהרפואה הסינית , ללא סטרואידים, SLS או פרבאנים.  מחיר לצרכן 50 ₪ ל- 200 מ"ל.
  • קרם טיפולי לקרקפת מסדרת – SEBO& PSO : קרם לחות טיפולי להרגעת קרקפת מגורה הנוטה לקשקשים.  מבוסס על שילוב תמציות צמחים המעניקות לקרם את הגוון הטבעי המיוחד לו. מזין את עור, מרגיע ומונע קשקשים. הקרם יעיל במיוחד כאשר מותירים אותו על הקרקפת למשך הלילה. הקרם ללא סטרואידים, תוספות צבע ופרבנים, מתאים למבוגרים, ילדים ותינוקות מעל גיל 6 חודשים מחיר לצרכן: 74₪ ל- 100  מ"ל

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here