חברת "קמדיס" משיקה קרם טיפולי מסדרת TOPIC חדש ומשודרג לפנים ולגוף: TOPIC SKIN FACE & BODY CREAM

0
1628
חברת
קרם מסדרת טופיק לפנים ולגוף מחודש מחיר 90 שח ל150 מל ניתן להשיג באתר קמדיס צילום יחצ

סביב השקת התכשיר תינתן 30% הנחה באתר על רכישת התכשיר עם המוצר המשלים- ג'ל רחצה. 

חברת קמדיס היא מהמובילות בעולם המערבי לפיתוח ושיווק מוצרי דרמו -קוסמטיקה המבוססים על שילוב תמציות צמחים מהרפואה הסינית המסורתית, אשר הוכחו קלינית ואף עוגנו בפטנטים, יחד עם חדשנות מערבית .  בימים אלו ממש סדרת ה- TOPIC של המותג שודרגה וקרם הלחות לגוף עבר מהפכה בפורמולה כך שיוכל להתאים גם לטיפול בעור הפנים וייקראTOPIC SKIN FACE & BODY CREAM   .

תופעות כמו עור יבש ואדמומי יכולות להופיע גם באסטמה של העור או בשמה המקצועי – אטופיק דרמטיטיס- הסוג הנפוץ ביותר של אקזמה השכיחה לרוב בקרב ילדים. בישראל ישנם כ – 300 אלף הסובלים מהמחלה, כ90% מהם הינם תינוקות וילדים. זוהי מחלת עור דלקתית כרונית, המתאפיינת בגרד ויובש של העור ובשטחי עור אדומים ויבשים, בקרב ילדים בעיקר בקפלי העור במרפקים או באחורי הברכיים ובשורשי כפות הידיים. אולם, אצל מבוגרים זו מתבטאת בפנים והצוואר, בית חזה והגפיים.

קרם טיפולי חדש – TOPIC SKIN FACE & BODY CREAM :

מדובר בפורמולה חדשה עשירה ומזינה, שמטרתה העיקרית היא הרגעת עור מגורה ואדמומי והקלה על תסמיני אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור). הקפדה על שימוש קבוע יסייע בריכוך העור, תחושת הקלה על הגרד ובהשגת מראה בריא יותר. שילוב של תמציות שישה צמחים בפורמולה שפועלים בסינרגיה, תומך במערכת ההגנה של העור ושומר על איזונו ומקל על רמת הגירוד, היובש והאדמומיות.

המוצר ללא סטרודאידים, פארבנים, בושם, תוספת צבע מלאכותי

מתאים לתינוקות מעל גיל 6 חודשים

ניסויים קליניים בחנו את הפורמולה החדשה ואלו ומצאו כי : קיימת  הפחתה של 50% בסימפטומים של עור יבש , גרד בעור – החל משבועיים מיום השימוש בפורמולה.

באשר לשביעות הרצון מהפורמולה החדשה נרשמו 100% שביעות רצון בכלל המקרים .

https://www.kamedis.co.il/pages/clinical-study-topic-skin

יתרונות הפורמולה החדשה  של התכשיר :

  • 6 צמחים הפועלים בסינרגיה ומספקים הקלה בתסמיני יובש אדמומיות וגירוי.
  • תמיכה מלאה במערכת ההגנה של העור.
  • שמירה על איזון שכבת העור החיצונית.
  • מכיל רכיבים מרגיעים לעור רגיש ומגורה.
  • פורמולה במרקם עדין המתאים לעור רגיש בפנים ובגוף.

הקרם החדש פותח כאחיו המשלים והגדול של התכשיר השני בסדרת ה- TOPIC – ג'ל רחצה טיפולי בסדרה TOPIC SKIN FACE & BODY WASH – הנועד להקל על עור יבש, אדמומי ומגורה בפנים ובגוף.

 

מכיל  150 מ"ל מחיר לצרכן: 90  ₪. 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here