טיפוח וחיזוק השערה בפשטות ויעילות

0
431
טיפוח וחיזוק השערה בפשטות ויעילות
קרדיט: FREEPIK

שערות ראשנו מהוות מרכיב משמעותי ביותר בהופעה החיצונית ובהרגשה האישית, ומטבע הדברים היינו רוצים לשמור עליהן בריאות, מלאות וצפופות. יחד עם זאת, השערות גם חשופות לפגעי מזג האוויר ולקרינת השמש, לזיהומים סביבתיים, לכימיקלים שמקורם בטיפולים שונים ועוד, ולכך מצטרפים ההיבטים הגנטיים של כל אחד ואחת. לכן יש להשקיע בשגרת טיפוח וחיזוק נכונה של השערות, החל מהאופן בו אנו חופפים ומסרקים את השיער, ועד לשימוש בתכשירים המסייעים להשיג את היעדים, כמו אלו של Born.

לשמור על שגרת טיפוח יומית

למי שרוצה לשמור על מראה שיער בריא ולמנוע תופעות של נשירת יתר ודלילות, חשוב להקפיד על שגרת טיפוח שבועית ואף יומית. בתוך כך, יש להימנע ככל הניתן מפעולות המזיקות לשיער וחשיפתו לחומרים העלולים להחלישו. כיום ניתן למצוא בשוק לא מעט מוצרים לטיפוח וחיזוק השערות, ויש לשים דגש על אלו שעברו הליך מחקרי ונמצאו יעילים, אותם ניתן להכניס בקלות ובפשטות לשגרת הטיפוח. דוגמא טובה לכך מהווים המוצרים של born, המבוססים על תערובות צמחיות. מדובר בערכות אישיות לשימוש ביתי שאינן מצריכות יציאה אל מעצב השיער או כל מכון אחר, אותן מיישמים בפשטות ובקלות על השיער לאחר החפיפה.

תערובות צמחים אפקטיביות

המוצרים של born מבוססים על תערובת צמחים ייחודית שנרשמה זה מכבר כפטנט מוגן בגרמניה ובישראל. לאורך שנים פותחה הנוסחא המיוחדת ונבחרו השילובים הנכונים בין הצמחים, כאשר כל אחד מהם תורם את תרומתו לטיפוח וחיזוק השיער, והפעולה הסינרגית גם מחזקת את האפקט. הנוסחא מסוגלת לחדש ולטפח גם שיער שנפגם לאורך השנים, ובבדיקות מעבדה שנערכו נמצא כי שילוב הצמחים בנוסחא מעצים את אפקטי החומרים הפעילים של הצמחים באזור הקרקפת, בשורשי השיער ובשערות עצמן עד לקצותיהן.

השימוש בערכות הוא כאמור פשוט מאוד כאשר החומרים הפעילים שבתערובת הצמחים משוחררים בעת המפגש עם מים חמים. ניתן בהחלט ואף חשוב להכניס את המוצרים לאורח החיים ולשגרת הטיפוח היומית, וכדי להגיע לתוצאות המצופות יש לעשות זאת שלוש פעמים בשבוע. למעשה, התוצאות נראות כבר בתוך זמן קצר עם שיער הנראה יותר בריא וחזק, מלא ומבריק, בעוד עור הקרקפת נותר נקי וללא תחושת שמנוניות.

חשוב לציין כי המוצרים של born נבדקו על 46 נסייניות לאורך עשר שנים, כאשר המחקר לוו בתצלומים, שאלונים ובדיקות מעבדה, ונמצא כי הם בהחלט מובילים לשיפור משמעותי באיכות ובמראה השיער. מדובר בערכות המבוססות על חומרי גלם צמחיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות וה- FDA, שאינן כוללות פראבנים.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here