טיפוח עור הפנים עם מוצרי דבש מנוקה

0
122
קרדיט FREEPIK

העור הוא האיבר ההיקפי והגדול ביותר בגוף האדם. בדומה לכל איבר אחר, גם הוא חשוף לתהליכי הזדקנות, אשר מתעוררים הן עקב שינויים חיצוניים והן עקב שינויים פנימיים שאינם בהכרח תלויי אדם, כמו שמש חזקה או שינויים בייצור הקולגן. אז מה בכל זאת יכול לספק לעור את החומרים שהוא זקוק להם על מנת להתאזן למול אותם הגורמים? מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מסוימים בעלי ערך גבוה, ביניהם מוצרי דבש מנוקה, המכילים חומרי הזנה נפלאים לעור. 

כיצד מסייעים מוצרים קוסמטיים להתמודדות עם הזדקנות העור?

אז כפי שכבר ציינו, ישנן מגוון סיבות המובילות להזדקנות העור. כשאנחנו הולכים ברחוב בימי שמש חמימים אנחנו חשופים לקרני UV של השמש ובאופן טבעי נמצאים בתהליך התבגרות מתמיד, ואלו משפיעים ישירות על העור. כתוצאה משינויים בעור שכבת האפידרמיס עשויה להתכווץ וכן ייצור הקולגן עשוי להצטמצם. כאשר מיוצר פחות קולגן העור הופך פחות גמיש ואז נוצרים קמטים, והמוצרים הקוסמטיים נועדו לסייע בהתמודדות מול התופעה. 

מוצרים קוסמטיים שמכילים דבש מנוקה

חברת בימנוקה מייצרת תכשירים קוסמטיים המבוססים על דבש מנוקה וארס דבורה, חלקם מיועדים לאנטי אייג'ינג. כך עושים שימוש חכם באיכויות הדבש והארס, ומאפשרים הזנה טבעית של העור על ידי מגוון סוגי מוצרים, ביניהם סרום פנים. מטבע הדברים התכשירים לא בהכרח זולים, הם ממותגים כמוצר יוקרתי ואיכותי, וזאת מאחר ורמת העיבוד שלהם היא כה גבוהה והתוצאות בהתאם. דבש מנוקה טבעי יכול להוות פתרון לכל מני בעיות עור בהיבטים שונים, שכן הוא מכיל סגולות מרובות ביחס לסוגי הדבש האחרים. בין שלל המוצרים ניתן למצוא סרום פנים המבוסס על ארס דבורים, כשמטרתו היא להפחית את היווצרות הקמטים. 

על מחקרים וארס דבורים 

מחקרים רבים אכן מאשרים כי ארס דבורים מסייע בהזנת העור ובהענקת מראה בריא, רך וחלק. מקורות שונים מציינים כי השילוב בין ארס דבורה לבקטריות עוריות עשוי להיות מעניין, ושארס דבורים עשוי להשפיע לטובה על עור הפנים של אנשים שסובלים מאקנה. 

ארס דבורה מאופיין ברמת ספיגה גבוהה, זאת מהסיבה שהוא לא מגרה את העור, לפחות לפי ממצאים בניסויים שנעשו על בעלי חיים. השינויים הוויזואליים נצפו כבר לאחר 8 שבועות, תוך שימוש משולב בסרום פנים ובארס דבורה. 

איפה אפשר לקנות מוצרים המכילים דבש מנוקה?

זה לא מפתיע שדבש מנוקה יכול להוות בסיס נהדר לכל תכשיר קוסמטי. בימים אלו ניתן להשיג תכשירים מסוג זה באתר של בי מנוקה, האתר הראשון בישראל בו ניתן להתאבזר במוצרי טיפוח איכותיים במיוחד הכוללים את הדבש המזין והיעיל עליו דיברנו לאורך כל המאמר. 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here