טיפולי פנים – לא רק סבונים ופילינג

0
948
טיפולי פנים – לא רק סבונים ופילינג

אם בעבר טיפולי הפנים כללו שימוש בחומרים מן הטבע על מנת להוריד את שכבות העור המת העליונות בפנים, כיום טיפולי מתקדמים יותר מאפשרים לנשים וגברים לבצע שינויים מרחיקי לכת במבנה הפנים עצמו. השפעות אלו מאפשרות לכל אדם ליצור לעצמו את המראה המושלם גם בלי לבקש גנים מושלמים. כך, אתם לא חייבים להסתכל במראה ולהרגיש לא מושלמים עוד. לפרטים נוספים, צרו קשר עם "סבטלנה – קליניקה רפואית לקוסמטיקה עילית".

טיפולי פנים מהדור החדש

הפנים שלנו הם המראה לנפש. כל מה שאנחנו מרגישים לגבי עצמנו משתקף בפנים בצורה ברורה מאוד ולכן, כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש בנוח עם המראה החיצוני של הפנים שלו. בעידן המודרני, האפשרות לפנות לטיפול אצל קוסמטיקאית רפואית בחיפה או בקריות, פותחת בפני אותם אנשים אשר לא מרגישים בנוח עם מבנה הפנים שלהם את הדלת לקראת שינוי משמעותי ויצירת ביטחון עצמי.

נפטרים משיער הפנים ללא שעווה

אחד מהמקורות לאותו חוסר ביטחון נובע דווקא מהימצאותו של שיער פנים אצל נשים. מגיל צעיר מאוד, בנות מתרגלות להוריד את שיער הפנים בשפם ובגבות בעזרת שעווה. התהליך כולו כואב ולא תמיד נעים. לכן כאשר הגיחו לעולם טיפולי הסרת שיער בלייזר בפנים, בנות צעירות רבות וגם נשים שמחו מאוד להחליף את השעווה הכואבת בטיפול מהיר ויעיל להסרה מלאה של שיער ופלומה בפנים.

עיצור ופיסול פנים – מאפשרים לכל אחד לשמור על מראה צעיר

בגילאים מתקדמים יותר, כאשר הפנים מתחילות להראות סימנים ראשונים של הזדקנות, נשים רבות מתקשות להתמודד עם השינויים שהן חוות. כתוצאה מכך אנו רואים בשנים האחרונות עלייה משמעותית בכמות הנשים אשר פונות לטיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח מחירים ועלויות לא משנים במקרה הזה. דווקא משום שמדובר בתהליך אשר עונה על צורך בסיסי מאוד ליופי צעיר. כחלק מהתהליך מבוצעת הזרקת בוטוקס במצח על מנת למלא קמטים וליצור עור פנים חלק ונטול פגמים. אחת לתקופה מגיעות הנשים למרפאה וממלאות את הקמטים בבוטוקס ומעצבות את הפנים בצורה אלגנטית ומעודנת אשר שומרת על מבנה הפנים הטבעי במראה צעיר לאורך שנים רבות.

סבטלנה ריימן היא קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת תואר אחות מוסמכת, אשר מעניקה ללקוחותיה טיפול מסור לעיצוב הפנים כבר למעלה משני עשורים. סבטלנה מציעה לכל לקוחה לשמור על מבנה הפנים המקורי שלה ולבצע שינויים עדינים שיציגו חזות צעירה אך טבעית ויפסלו את הפנים בצורה ייחודית, ומהממת לכל אחת. ליצירת קשר ניתן לפנות בטלפון: 04-877-1636.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here