טיפול מקיף לעור שמן עם פגמי עור…

0
930
טיפול מקיף לעור שמן עם פגמי עור...
לה רוש פוזה קרם לחות אפקלאר מט המחיר 99 שח צילום יחצ

לה רוש פוזה מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי המומלץ על ידי למעלה מ- 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם מרחיב את סדרת הטיפוח אפקלאר ומשיק: קרם לחות EFFACLAR MAT ANTI-SHINE

אפקלאר מאט– קרם לחות להפחתת מראה הפגמים וסימנים על העור

הפחתת מראה נקבוביות חסומות  נבדק על עור שמן, הנוטה לפצעונים. 

מותג הדרמו קוסמטיקה לה רוש פוזה מרחיב את סדרת הטיפוח אפקלאר ומשיק: קרם לחות אפקלאר מאט, אנטי שיין קרם לחות במראה מאט ואינו מבריק. לטיפול מקיף לעור שמן עם פגמי עור. קרם לחות המאזן את רמת הסבום (שומן) בעור ומסייע להפחתת מראה נקבוביות מורחבות. נבדק על עור שמן הנוטה לפצעונים

נקבוביות מבריקות או מורחבות נובעות מאותה הסיבה: עודף סבום (שומן) בעור. אפלקאר מאט מכיל סיבליס (sebulyse) המסייע בהענקת מראה מאט ובכיווץ נקבוביות. היעילות של סיבליס בוויסות רמת הסבום בעור הוכחה קלינית כטובה יותר מזו של אבץ, הרכיב האקטיבי המקביל.

אפקלאר מאט מתאים לעור שמן,  לעור רגיש. בעל מרקם עמיד הנספג בקלות למראה מאט מתמשך. אינו גורם לאטימה של העור או לראשים שחורים נון-קומדוגני נבדק תחת פיקוח דרמטולוגי.

מסייע בטיפול ומסייע במניעת פגמי עור חמורים– מכיל ניאצינמיד ופירוקטן אולמין, המסייעים במניעת פגמי עור ובהגנה כנגד פגמי העור.

מסייע בפתיחת נקבוביות סתומות- השילוב הייחודי של LHA (חומצה ליפוהידרוקסית) וחומצה לינואלית המסייעת בפתיחת נקבוביות סתומות והפחתתן.

חדשנות: מסייע בתיקון ומניעת סימנים אדומים וחומים המופיעים כתוצאה מפגמי עור- הודות ל ,Procerad™רכיב פעיל בעל פטנט רשום, עם יעילות מוכחת במניעת סימנים אדומים וחומים עתידיים.

תוצאות: מעניק לעור לחות ומראה מאט באופן מיידי. מרקם העור נראה מעודן יותר יום אחר יום, הנקבוביות נראות מכווצות יותר ונוצר וויסות של המראה הבוהק המקושר לייצור השומן בעור.

הוראות שימוש: יש להשתמש בוקר ו/או ערב על עור הפנים. יש להימנע מאזור קונטור העיניים. מצויין כבסיס לאיפור

מחיר לצרכן: 99 ₪, תכולה: 40 מ"ל.

קרם לחות אפקלאר מאט  מכיל את המים הטרמליים ממעיינות וישי, רכיב הליבה במוצרי המותג. המים עשירים ב- 15 מינרלים טבעיים המסייעים בחיזוק שכבת ההגנה הטבעית של העור מפני מפגעים חיצוניים ובשמירה על מראה עור בריא.

מוצרי לה רוש-פוזה נמכרים ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים, בבתי המרקחת של קופות חולים מכבי ומאוחדת ברחבי הארץ ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים.

LA ROCHE–POSAY , לה רוש פוזה

 

  • בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/LaRochePosayIsrael
  • באינסטגרם: @Larocheposayil
  • ובאתר :  https://www.laroche-posay.co.il

 

לפרטים נוספים ושירות לקוחות 09-7735556

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here