טכנולוגיה חדשנית פותרת התקרחות מקומית אצל נשים

0
351
טכנולוגיה חדשנית פותרת התקרחות מקומית אצל נשים
קרדיט: יח"צ

נשים רבות מעל גיל 50, מגיעות אל רופא העור, עם תלונות על נשירת שיער מוגברת וחשיפה של אזורים בקרקפת. 

"לאחר שאני סוקר את תוצאות בדיקות הדם היכולות להסביר נשירה ולאחר שווידאתי שהן תקינות" מסביר דר' צחי שלקוביץ, דרמטולוג מומחה המוביל את תחום המחקר והחדשנות בטיפולי שיער בישראל, "עומדות לרשותי מספר אפשרויות טיפול":

  • הזרקת טסיות לקרקפת בסדרה הכוללת 2-3 טיפולי 8PRP/ 14PRP. סרום הטסיות אצלנו במרפאה מרוכז פי 8 או פי 14 מריכוז הטסיות המקורי בדמה של המטופלת! בזכות הריכוז הגבוה, החלבונים המוחדרים בכמות ובעומק אחידים, מפעילים 7 גורמי גדילה המגיעים ומעוררים את הזקיקים בכל החלק העליון (ה"כתר") של הקרקפת. הטיפול אינו כואב, אינו דורש אלחוש ולכן אינו גורם לטראומה באזור המטופל.  כ-70% מהמטופלות מגיבות לטיפול  8PRP/ 14PRP בעצירת נשירה וחידוש הצמיחה
  •  ל-30% מהמטופלות המציגות תוצאה חלקית או לא מספקת אנחנו מציעים טיפול זעיר-פולשני הכולל הזרקה של תאי-אב. בטיפול זה אני מרדים אזור קטן (2*2 ס"מ) בעורף ולוקח ממנו 3-4 דגימות עור עם זקיקי שיער. הדגימות עוברות תהליך ריסוק וריכוז ליצירת סרום תאי אב (תאי גזע שעברו התמיינות ראשונית), והסרום מוזרק לקרקפת. 

מעל 50% מהמטופלות מציגות צמיחה חדשה ומילוי אזורים דלילים.

  • במקרים מסוימים מוצע טיפול משולב של סרום תאי-אב עם 8PRP למיקסום התוצאה האפשרית לטיפול אחד. 

ועדיין, ישנן נשים שגם לאחר הטיפולים האוטולוגיים (טיפולים בחומר ממקור עצמי – עדיין מתלוננות על אזורים בהם הקרקפת נשארה חשופה חלקית עקב דלילות שיער מקומית. 

עד לפני שנתיים, לא היה פתרון ל"כיסוי" אזורים חשופים ורוב המטופלות נאלצו לפנות לפתרונות של הצמדת שיער באמצעות "קליפסים" (סיכות), הלחמה בדבק, שזירת חרוזים ואפילו פאות. פתרונות אלו גרמו לא פעם להצטלקויות והיווצרות קרחות חדשות באזורי הסיכות וההדבקה. 

מזה כשנתיים, הצטרף לארסנל של מרפאת דר' צחי שלקוביץ פתרון מתקדם ואיכותי של שיער חליפי היירסטטיקס לכיסוי מלא של אזורים עם קרחות מקומיות ושיער דליל: 

"לאחר טסט מצומצם של 48 שערות למשך חודש וחצי, כשנוכחתי שהמטופלת אינה מפתחת תגובה פיזיולוגית לשתלי השיער, היא יושבת עם מתאמת ההזרקות שלי לבניית פריסה, כמות ותכנית עבודה להזרקת השערות" מספר דר' צחי שלקוביץ. "הפריסה וכמות השערות נגזרות מהתספורת והתסרוקת של המטופלת, כיווני הסירוק והאיסוף שהיא מורגלת בהם והמראה הסופי המבוקש". 

עוד בטרם ביצוע הטסט, הלקוחות מקבלות מדר' שלקוביץ את כל המידע על הזרקת Hairstetics, כמו ההבהרה כי השיער המוזרק צפוי לנשור בקצב של 20-25%  בשנה ולכן מומלץ לבצע הזרקה חלקית חוזרת פעם בשנה וחצי, כדי לשמור על התוצאה. 

* השיער החליפי של Hairstetics  מוזרק לקרקפת במחסניות של 12/25 שערות מה שמבטיח טיפול מהיר עם מינימום פציעה של הקרקפת. 

* שיער Hairstetics עמיד לחומרים כימיים מה שמאפשר למטופלות להמשיך ולצבוע את השיער כפי שהן רגילות, והוא מגיע בטקסטורות שונות (חלק, גלי, מתולתל) כך שיתאים בדיוק לשיער הטבעי שלהן" מספר הרופא. 

* הטיפול אינו כואב מאחר ומבוצעת הרדמה מקדימה של הקרקפת על ידי זריקות .

* הטיפול מסתיים תוך שעה והמטופלת יוצאת עם שיער מלא וקרקפת מכוסה, בהתאם לכמות ולתכנון הזוויות שבוצעו מראש.

* טכנולוגיית Hairstetics  הינה בעלת תו CE של האיחוד האירופי ושל משרד הבריאות הישראלי 

* הטיפולים בטוחים, ללא תופעות לוואי ועם רמת שביעות רצון גבוהה ביותר.

הזרקת השיער החליפי של Hairstetics  מחזירה למטופלות את הביטחון העצמי ומאפשרת התנהלות חופשית ללא מגבלות בחיי היומיום, במפגשים חברתיים או אינטימיים, בבילוי, בים, בבריכה ובחדר הכושר. 

מרפאת דר’ צחי שלקוביץ 

בר-כוכבא 23 בני ברק

טל: 1700-050-5959

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here