כיצד לשמור על תוצאות ניתוח שאיבת שומן

0
1460
כיצד לשמור על תוצאות ניתוח שאיבת שומן

השמנת יתר היא מחלה קשה ובעייתית מאד, והיא נחלתם של אנשים רבים ברחבי העולם. מודל היופי המגזיני הוא בחורות שדופות בעלות מראה נערי במקרים רבים הדבר מעורר הפרעות אכילה אצל אנשים רבים, בחלקם הדבר בא לידי ביטוי בתת משקל ואצל אחרים זה בא לידי ביטוי דווקא בהשמנת יתר. חשיבות תזונה נכונה היא אקוטית בכל שלב של החיים ובמיוחד בגילאים הצעירים יותר וחשוב לשים על כך את הדעת.

הבעיות של השמנת יתר

העניין האסתטי הוא הבעיה הכי פחות קשה שנוצרת בעקבות השמנת יתר. מדובר על מחלה של ממש שגוררת אחריה סיכונים רבים הכוללים לחץ דם, בעיות כולסטרול, סוכרת ויכולים אף להוביל מוות. בכל שנה שחולפת אנחנו עולים מעט במשקל. לאורך השנים, פעילות מערכת העיקול כמו יתר המערכות בגוף נחלשות ועם המעמסה המכבידה של עודף משקל החיים הופכים להיות כבדים וקשים הרבה יותר.

טיפול בבעיות השמנה

הטיפול בתופעה צריך להיות הוליסטי ולהתייחס לכל האספקטים שלו. חשוב להבין שהדרך היחידה לשנות את המצב אחת ולתמיד זה רק באמצעות שינוי כל אורח החיים, אחרת גם במידה ויווצרו שינויים השינויים הללו יהיו קצרי טווח והחזרה תהיה קשה הרבה יותר. ממש כמו גומיה שנמתחת ומשתחררת. מי שסובל מבעיות משקל מכיר היטב את התופעה של ירידה, בדרך כלל קיצונית, ולאחריה עליה, עוד יותר קיצונית. זהו תרחיש לא בריא בעליל שבנוסף להכל גם מקשה בכל פעם מחדש את תהליך הירידה במשקל.

הטיפול האסתטי לבעיות עודף משקל הוא ניתוח שאיבת שומן שמאפשר להיפטר משומן באיזורים שונים של הגוף. היתרון של הטיפול טמון בכך שהוא מאפשר להיפטר גם מאיזורים ממוקדים, כך ניתן לטפל באיזורים בעייתיים.

אין ספק שניתוח שאיבת שומן מביא עימו בשורה נהדרת ונראה כי מדובר על פתרון קסם. וזה נכון במידה רבה, משום שניתוח שאיבת שומן יכול ברגע לטפל בנושא שאחרת היה יכול לקחת שבועות ואפילו חודשים עד שהיה נפתר באופן המסורתי. יחד עם זאת, זה שהמשקל ירד לא אומר שהוא לא יכול לעלות בחזרה.

אנשים רבים טועים לחשוב שעם סיום הניתוח הסתיימה המחויבות שלהם. זה נכון שניתוח הוא לא עניין של מה בכך, אך למרבה הצער זה לא מספיק. בכדי להבטיח שתוצאות הניתוח ישארו בעינן חייבים לתחזק. חשיבות תזונה נכונה היא קריטית גם לאחר ניתוח לשאיבת שומן. לא פחות חשוב מהתזונה היא פעילות גופנית שגם היא מהווה חלק אינטגראלי מתהליך התחזוקה של גוף בריא בנפש בריאה.

ניתוח לשאיבת שומן הוא אכן דבר נהדר, אך הוא לא יוכל לעשות את כל העבודה עבורכם, לכן כדאי להתחיל לשמור על אורח חיים בריא עוד לפני הניתוח, בכדי שלאחריו השמירה תוכל להיות קלה יותר.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here