כך יהיה לך שיער מושלם בחג הזה

0
505
כך יהיה לך שיער מושלם בחג הזה
קרדיט FREEPIK

אחרי שנה שלמה בבית, שבמהלכה נתת לשיער שלך לעשות מה שהוא רוצה, הוא נראה קצת דליל, דהוי וחסר ברק. אז עכשיו כשיוצאים מהסגר ואת מוזמנת לארוחת החג, את חייבת לעשות משהו עם השיער שייראה בריא, מלא, מבריק ויפה. למען מטרה זו כדאי לקנות פורמולת צמחים לשיער של בורן.

הבעיה בשיער דליל  וחסר ברק

נשים רבות סובלות משיער דליל, דק וחסר ברק ונפח. בעיה זו יכולה לנבוע מסיבות שונות כמו  טיפולי שיער אינטנסיביים, הורמונים, נטילת תרופות, שגרת טיפוח לקויה, חשיפה לקרינת השמש, אורח חיים עמוס ולחוץ ועוד. גם שנת הקורונה לא תרמה לבריאות השיער שלנו, עקב אובדן חיות של השיער בגלל מצב רוח ירוד, מתח וחרדה מתמשכים, או הנגיף עצמו שאחד התסמינים שלו הינו נשירת שיער.

בכל מקרה מדובר בתופעה מטרידה הפוגעת במראה ובביטחון העצמי של נשים, אשר מנסות להסוותה בדרכים שונות, חלקן עם תוצאות זמניות שבסופו של דבר יותר מזיקות לשיער. למרבה המזל יש בימינו גם מענה יעיל, בריא וטבעי לבעיית נשירת שיער ושיער דליל, בדמות פורמולת צמחים ייחודית של המותג העולמי המצליח בורן. הפורמולה אפילו עוזרת למי שסובלת מנשירת שיער בעקבות נגיף הקורונה.

פורמולה לשיער שעושה את כל ההבדל

פורמולת צמחים לשיער של המותג העולמי בורן מבוססת על חליטה של תערובת צמחים כמו פרחים צהובים, בעלי תכונות ידועות המיטיבות עם הקרקפת ושיער ראשנו, שמזינות, מחזקות ומטפחות אותו. מדובר בפורמולה ללא חומרים מזיקים שמתאימה לכל סוג של שיער ועור של קרקפת, מאושרת על ידי משרד הבריאות ומעוגנת בפטנט גרמני וישראלי. היא מסופקת עם ערכה נוחה לשימוש בייתי. כבר אחרי שתיים עשרה חפיפות תוכלו לראות את ההבדל במראה של עור הקרקפת והשיער. 

פורמולה המשתלבת במסגרת הטיפוח 

פורמולת השיער של בורן נועדה להשתלב במסגרת טיפוח ביתית שוטפת, כחלק מפעולות חפיפה שיש לבצע לפחות שלוש פעמים בשבוע, ואשר ככול שתתמידו בה כך התוצאות תהיינה יותר מרשימות. הפורמולה מיועדת לנשים בכל גיל, לרבות נערות, נשים לאחר לידה ועבור נשים בגיל המעבר הסובלות משיער חסר חיים, דק, נושר או דליל, וכן משיער חסר נפח ושטוח. השימוש בפורמולה משתלב בשטיפת השיער לאחר חפיפה שמפו, כאשר המים למעשה גורמים לרכיבים שבפורמולה להפוך לפעילים. כאמור, את הפורמולה תקבלו בערכה שימושית הכוללת שניים עשר שקיקים של תערובות צמחים, מגבת לשיער והוראות שימוש.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here