לימודי ספרות שיער

0
226
לימודי ספרות שיער
קרדיט FREEPIK

אם תמיד חשבתם שאישה יכולה להראות מושלם עם פן או תספורת מסוימת, אם תמיד אהבתם להתעסק בעיצוב שיער ובתחומי הסטייל, אם אתם מחפשים קריירה ומקצוע שתמיד צריך, ובא לכם לעסוק בעולם הזוהר והאופנה – ייתכן שלימודי ספרות שיער מתאימים לכם. כיום יותר מתמיד מספרות עובדות בכול יום כדי להתאים תספורות ותסרוקות לגברים ונשים בני נוער וילדים, כאשר התחום משגשג ומצליח. 

אבל מה תלמדו במסגרת לימודי ספרות שיער?

מיש שיבחר ללמוד את התחום יוכל להתנסות באופן עינו ומעשים במגוון תחומים שקשורים לעיצוב שיער וספרות. מסלולי לימוד מקצועיים יספקו עיצוב שיער לגברים לנשים, והכרות עם חומר עיוני בנושאים כמו תספורות ותסרוקות, מבנה והרכב השערה, התאמת תספורות למבנה פנים, הכרות עם ערבוב צבעים, התנסות בעיצוב שיער בפן והחלקה וכדומה. תלמידים בקורס מקצועי ילמדו אודות טכניקות בסיסיות ומתקדמות בתספורות גברים וילדים, נשים ונערות, כאשר מדובר בלימודים עיוניים עם התנסות מעשית וקורסים שונים שניתן ללמוד כדי להפוך למעצבי שיער מומחים עם תעודות וכדי לעבוד כספרים מקצועיים.

כיצד בוחרים את הקורס הנכון?

כדי ללמוד כיצד לעצב שיער ולספר את כול סוגי האוכלוסייה חשוב לבחור קורס מקצועי ורציני כמו כזה שמאושר ונחשב לחלק מקורסים של משרד התמ"ת: כדי שתוכלו לקבל תעודה מקצועית ולהשתלב בתחומים שונים כמו גם לעבוד במספרות המצליחות ביותר גם בארץ וגם מעבר לים. 

בחרו מכללה המקצועית של דיויס ואודי, יש בה מעצבי שיער שפיתחו שיטות לימוד שבהן כל אחת ואחד יכולים לפתח את הכישרון הטבעי ואת המודעות האסתטית כך שניתן ל0פוך כשרון למקצוע מכניס ומפרנס. 

בחרו לימודים שמציעים לימודים עינויים משלובים בהתנסות מעשית גם במספרות וגם על בובות. 

חשוב לבחור לימודים שכוללים קורס ספרות סוג אחד שיש בו לא מעט חומר עיוני עם מקצועות תשתית כמו למידה על גוף האדם, הכרות עם נושאים של בקטריולוגיה ודרמטולוגיה, למידה של תורת השיער ולימודים כימיים, ולימודי מבוא לספרות. 

בין היתר יש להכיר בקרוס מכשירים וציוד ספרות, את כללי הבטיחות במספרה כמו כללי היגיינה ותברואה או תזונה בטיחות ועזרה הראשונה. כל אלה נדרשים מספרים מתחילים ומנוסים. 

כישורי ספרות, ידע מקצועי, ניסיון עיוני ומעשי, התאמה של השירות ללקוח, הכרות עם כל מה שדרוש בעולם עיצוב השיער ויותר – יסייעו לכם לבנות קריירה מצליחה ולקבל תעודת מקצוע של משרד התמ"ת ומשרד העבודה. כך תוכלו כבר עם סיום לימודי ספרות שיער לעסוק במה שאתם אוהבים ורוצים. 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here