למה חשוב לשים סרום לפנים בשגרת הטיפוח שלך

0
583
למה חשוב לשים סרום לפנים בשגרת הטיפוח שלך
קרדיט FREEPIK

עור הפנים הוא ללא ספק מרכיב משמעותי בחזות החיצונית שלנו, אולי החשוב ביותר. יחד עם זאת, לאורך השנים העור נוטה לאבד מהחיות והברק, מהגמישות והנפח שאפיינו אותו עם השנים, ומתחיל להיראות יותר מוכתם, מקומט, נפול ודהוי. אין פלא איפה שנשים רבות מקפידות על שגרת טיפוח הכוללת לצד ביקורים מזדמנים אצל הקוסמטיקאית גם שימוש שוטף בתכשירים כגון קרמים, תכשירי ניקוי, תכשירי לחות ופילינג. אחד המוצרים היותר נפוצים וחשובים לשדרת הטיפוח הזו הוא הסרום.

תכשיר חשוב המזין את העור

ראשית, חשוב להדגיש שכשאשר מדברים על סרום לפנים לא מתכוונים לתכשיר אחד. למעשה, מדובר בעולם בפני עצמו של תכשירים הנבדלים זה מזה לא רק ביצרנית והמוניטין שלה אלא גם במרכיביהם. באופן כללי, מדובר בתכשירים הכוללים חומרים פעילים וחיוניים לשמירה ולהתחדשות העור, למשל ויטמין C, חומצה לקטית וכדומה – אשר לכל אחד מהם תפקיד משלו. לכן גם צריך להתאים את התכשיר למטרה שלשמה הוא מיועד – למשל סרום לפנים המתאים בעיקר למי שיש לה פיגמנטציה, סרום המיועד למטרות הצערת העור (אנטיאייג'ינג), סרום שמתאים לאזור העיניים, סרום ממצק למילוי קמטוטים וכדומה. בחירה נכונה ושימוש נכון בסרום כזה כחלק משגרת הטיפוח השוטפת, בהחלט יכולים לסייע לקבלת עור יותר רענן, מתוח, לח, גמיש ונאה. ומכיוון שלעורנו יש צרכים משתנים, אין נדיר בכלל שנשים מחזיקות יותר מסוג סרום אחד בבית לשימוש בשעות שונות של היום.

כמה דוגמאות עבור סרום לפנים

דוגמא טובה עבור סרום לפנים מהווה ביו-לומין. מדובר בתכשיר עם רמה גבוהה במיוחד של ויטמין C יציב וחזר, המשמש לשיפור מערכת ההגנה הטבעית של העור וכן להפחתה משמעותית של קמטוטים, למיצוק העור ולהבהרתו. הוא מכילקוקטייל פעיל של ויטמין C החודר עמוק אל שכבות העור, ביחד עם חומצות לשיפור סימני ההזדקנות ולקבלת מראה יותר בריא וזוהר. הוא מונע נזקים עקב חשיפה לרדיקלים חופשיים, מפחית הופעה של קמטים וקמטוטים, מקטין סימני פיגמנטציה ותורם להסרת תאים מתים. 

דוגמא נוספת של סרום לפנים היא פיטו נייטשר פירמינג סרום, שמטרתו לעורר מחדש את מראהו הצעיר של העור. זהו סרום אנטי-אייג'ינג בעל פורמולה מתקדמת, המפחית סימני הזדקנות מוקדמים ונמצא במחקרים קליניים כבעל יכולת לשוות לעור מראה צעיר בחמש שנים. יש בו שתי פורמולות חזקות במיוחד אשר השימוש בהן מחייה את העור וגם מפחית קמטוטים וקמטים באמצעות חומצה היאלורונית שנותנת מילוי מיידי.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here