לראשונה, חברת הקוסמטיקה ביופור משיקה:  טיפול חדשני המשלב מיכשור רפואי וחומרים פעילים ומותאם לעונת המעבר והחורף לנשים ולגברים!

0
778
רונית שגב והמיכשור החדשני צילום אמיר יהל

במיוחד לעונת המעבר והחורף!  "ביו מויסט" (BIO MOIST)

עם בוא עונת המעבר והחורף עורנו משתנה. הוא מאבד לחות ומרגיש נוקשה ו"מתוח" רמת הלחות בעור יורדת, העור חש "צמא" כל הזמן, נראה עמום וחסר ברק, לעיתים קשקשי ומחוספס. בנוסף יובש עור פוגע בבריאותו, בתפקודו התקין, בחילוף החומרים, וביכולת שלו להגן עלינו מפני פולשים ומזהמים, חיידקים וגורמים שיכולים לחדור מבחוץ. גם תחלופת תאי העור והתחדשותם הטבעית הופכת לאיטית יותר וזה פוגע במראה העור ובבריאות שלו. אנו זקוקים לטיפול שונה המותאם לעונה הקרה.

ביומויסט – טיפול חדשני מבית ביופור
צלם עידן סבח

במיוחד לעונת המעבר והחורף, לראשונה, חברת ביופור משיקה טיפול חדשני בשם : "ביו מויסט" שמטרתו לשקם את העור, להעניק לו לחות מקסימלית, להחזיר לו רכיבים חיוניים, להעיר אותו לחיים ולשפר את התפקוד שלו. בטיפול אחד שמתבצע במכון קוסמטי מיד מושגות  תוצאות נראות לעין-  העור נראה זוהר ורענן והתחושה היא של גמישות וחיוניות. הטיפול מיועד לנשים ולגברים.

 

הטיפול משלב טכנולוגיות באמצעות מיכשור מתקדם BTECK7  שמשקם את העור המיובש תוך שימוש בטכנולוגית גלי רדיו משולבת בגלים אולטראסוניים וכן חומרים עם לחותנים פעילים שיבטיחו לנו עור חיוני ויפה בפתחה של העונה הקרה.

ביופור- טכנולוגייה לטיפולי אסתטיקה
צלם אסף לוי

לדברי רונית שגב מדענית, חוקרת עור, בעלת חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור: " טיפול "ביו מויסט" הוא טיפול ראשון מסוגו שמציע שילוב חדשני של מוצרים עם רכיבים פעילים יחד עם טכנולוגיות שעד כה עבדו בנפרד. השילוב המנצח הזה יוצר התאמה חכמה וסינרגית וטיפול מנצח שחשוב כל כך בעונה זו של השנה. "

 

עוד הוסיפה שגב ואמרה: "זוהי רמה חדשה של תוצאות ופתרונות מהירים וניכרים יותר."

 

מחיר טיפול מומלץ- 450 שח

 

להזמנת טיפול אצל קוסמטיקאית מוסמכת ביופור באתר :  www.getbeauty.co.il

בת אל לוי בטיפול בביופור
צילום עידן סבח

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here