מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש-פוזה, משיק לראשונה את אפקלאר סרום לטיפול בעור שמן הנוטה לפצעונים בקרב מבוגרים

0
388
צילום: יח"צ
בשורה למבוגרים הסובלים מעור שמן

לה רוש-פוזה, מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי, המומלץ ביותר על ידי רופאי עור ברחבי העולם, מרחיב את סדרת הטיפוח לעור שמן – אפקלאר, ומשיק לראשונה:

אפקלאר סרום, לטיפול בעור שמן הנוטה לפצעונים, בקרב מבוגרים.

סרום בעל ריכוז גבוה של חומרים פעילים לטיפול בפגמים וסימנים על העור, מסייע בקילוף וחידוש העור.

מותג הדרמו-קוסמטיקה המוביל בעולם לה רוש-פוזה, מרחיב את סדרת הטיפוח לעור שמן -אפקלאר ומשיק לראשונה את אפקלאר סרום לטיפול בעור שמן הנוטה לפצעונים בקרב מבוגרים. 

אפקלאר סרום מסייע בקילוף וחידוש יומיומי של העור, הפחתת מראה פגמים וסימנים על העור ולהפחתת ראשים שחורים. כל זאת מבלי להתפשר על תחושת הנוחות של העור. הסרום החדש הינו היפואלרגני, מתאים לעור רגיש ומכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה בצרפת.

התפיסה הנפוצה היום בנוגע לעור שמן ופצעונים מתקשרת לגיל ההתבגרות, אך עם זאת, זוהי התלונה השכיחה ביותר, בעקבותיה מגיעים לרופאי עור גם בגילאים בוגרים יותר. בקרב מבוגרים, התופעה שונה במהותה משל המתבגרים, בגורמים להופעתה, בנראותה וכתוצאה מכך גם בטיפול הנדרש. לכן ישנו צורך מהותי במוצר ייעודי עבורם. 

אפקלאר סרום הוא בעל ריכוז גבוה של חומרים פעילים אשר מאיצים את שיקום וחידוש העור. ניאצינאמיד המסייע בהרגעת העור, חומצה סליצילית למניעת הצטברות סבום בנקבוביות, חומצה ליפוהידרוקסית המעניקה מראה עור חלק וחומצה גליקולית לשיפור תהליך חידוש העור. 

הסרום החדש בעל יעילות מוכחת: מותיר את העור רך יותר למגע, מוזן בלחות ובעל תחושה נינוחה כבר מהשימוש הראשון. מעניק לעור מראה מאט, מפחית מראה פגמים בעור עד 45% ומפחית ראשים שחורים עד 21%, בתוך תקופה של 4 שבועות של שימוש במוצר. 

הוראות שימוש: לאחר ניקוי הפנים יש למרוח בנדיבות על הפנים ומידי בוקר וערב. מתאים לכל סוגי העור. מחיר מומלץ לצרכן: 189 ₪, תכולה: 30 מ"ל.

מוצרי לה רוש-פוזה נמכרים בבתי מרקחת פרטיים, ברשתות הפארם, בבתי המרקחת של קופות חולים מכבי ומאוחדת ברחבי הארץ ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים.

 

 

  • בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/LaRochePosayIsrael
  • באינסטגרם: @Larocheposayil
  • ובאתר :  https://www.laroche-posay.co.il

 

  • לפרטים נוספים ושירות לקוחות 09-7735556
  • צילום: יח"צ

    צילום: יח"צ

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here