מותג הטיפוח האורגניecoLove משיק קולקציה ייעודית לרשת חנויות טבע "ניצת הדובדבן": מתמציות אורגניות במבוק, יסמין ותה ירוק

0
648
ecoLove קולקציית מוצרים ניצת הדובדבן | צילום יחצ

מותג הטיפוח האורגני  ecoLove (אקו לאב), של חברת אורגניקזון, המתמחה במוצרי טיפוח וקוסמטיקה אורגניים משיק לראשונה קולקציית ייעודית לרשת חנויות טבע "ניצת הדובדבן".

 

הקולקציה לרשת ניצת הדודבדבן כוללת 3 מוצרים: סבון גוף, שמפו ומרכך, המשווקים בגודל 400 מ"ל.
כל מוצרי הקולקציה מתאימים לכל סוגי השיער והעור ומכילים תמציות אורגניות של במבוק יסמין ותה ירוק ואינם מכילים SLS, פראבנים ופטרוכימיקלים. באישור vegan friendly העמותה הישראלית לטבעונות ומיוצרים בישראל לתמיכה ועידוד התעסוקה המקומית.

 

הקולקציה מתאפיינת ברכיבים  אורגניים ייחודיים שנבחרו כמייצגים את תפיסת העולם ההוליסטית של רשת ניצת הדובדבן: במבוק כסמל לאקולוגיה ואיכות סביבה, תה ירוק-  כסמל למזון בריא ורפואה אלטרנטיבית ויסמין כסמל ליופי וניחוח. גם בקבוקי המוצרים קיבלו עיצוב מיוחד, בנוסף לעיצובי הפטרנס של במבוק, עלי תה ירוק ופרחי היסמין, ניתן למצוא על הבקבוק הדפסים של דובדבנים כהומאג' וקריצה לשם הרשת "ניצת הדובדבן".

 

"ניצת הדובדבן" היא אחת מרשתות הטבע המוכרות והמובילות בישראל ומונה 19 סניפים ברחבי הארץ. הרשת  מתמחה במוצרי מזון טבעיים ואורגניים, תוספי תזונה, קוסמטיקה טבעית ובדומה למותג ecoLove שמים דגש על טיפוח אורח חיים בריא הכולל תזונה בריאה ומאוזנת וכן אקולוגיה כדרך חיים.

 

המוצרים ישווקו במחירים נגישים לצרכן: 19.90 ₪ לכל מצר בגודל:  400 מ"ל

 

את המוצרים ניתן להשיג בלעדית ברשת חנויות טבע "ניצת הדובדבן" ובאתר אינטרנט: https://bit.ly/3h7nMrb

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here