מותג הטיפוח הניו-יורקי קי'לס משיק: הסופר-סרום החדש Vital Skin-Strengthening Super Serum

0
711
צילום: חו"ל

 מותג הטיפוח הניו-יורקי משיק את

הסופר-סרום החדש Vital Skin-Strengthening Super Serum. 

 

סרום עוצמתי במרקם קליל במיוחד המכיל חומצה הילארונית ומסייע בחיזוק מראה העור והענקת מראה קורן. 

מסייע להגן מפני גירויים הגורמים ללחץ ומובילים להזדקנות מראה העור – תוך העצמת מראה העור והזוהר, ושיפור מרקם העור 

 

 

 • במאה ה-19, קיל'ס היה בית מרקחת הנודע בשימוש בחומרים הטבעיים המשובחים ביותר, אשר שולבו עם מדע מתקדם על מנת ליצור את הפורמולות היעילות והייחודיות שלו.
 • השירות בחנויות קיל'ס בישראל ובכל הסניפים ברחבי העולם, כולל אבחון וייעוץ אישי ע"י יועצי טיפוח של המותג שעברו הכשרה בינלאומית מקיפה.
 • פילוסופיית ההתנסות הייחודית של Kiehl’s (“Try before you buy”) "נסה לפני שתקנה" כוללת חלוקה נדיבה של דוגמיות.

 

 

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl's משיק בהשראת מורשת הרוקחות והשימושים המסורתיים במריחת צמחי מרפא רבי עוצמה את הסופר–סרום של עולם הטיפוח והאנטי אייג'ינג: Vital Skin-Strengthening Super Serum. פי 2 עור חזק יותר למראה בריא וצעיר יותר תוך 4 שבועות בלבד1

בעוד שהזדקנות העור היא תהליך טבעי ובלתי נמנע, גורמים פנימיים וחיצוניים יכולים להאיץ את קצב התרחשותה. בשל גורמים אלה, סימני הזדקנות מוקדמים כמו מראה עור עמום ושינוים מרקמיים על פני השכבה החיצונית של העור יכולים להופיע כבר בגיל 18.

 

אחד המאיצים הידועים של הזדקנות העור הוא לחץ שיכול להגיע מתוך הגוף או מחוצה לו ויכול להיות קצר טווח או ארוכת טווח. ההתקפה המתמדת מהסביבה על עור הפנים לצד בחירות שאנו עושים לגבי אורח החיים שלנו, כמו חוסר שינה, דורשות התייחסות דומה לזו של נזק הנגרם מקרינת UV.

 

גורמי לחץ אלה יכולים לגרום לסימני הזדקנות מוקדמים על ידי החלשת מחסום ההגנה הטבעי של העור, ובכך הם הופכים אותו לפגיע לנזקים הנגרמים ע"י רדיקלים חופשיים. הם מפעילים אותות פרו-דלקתיים אשר מפעילים את השחרור המקומי של קורטיזול בעור, מולקולה המופרשת במצבי לחץ, אשר גורמת לעור לאבד את החוסן, הגמישות והזוהר שלו.

 

הכימאים במעבדות Kiehl's יצרו פורמולה המסייעת לחזק את מחסום ההגנה של העור בכדי להילחם במצבי לחץ יומיומיים בלתי נמנעים אלה – ומציגים את הסופר-סרום החדש Vital Skin-Strengthening Super Serum. סרום עוצמתי במרקם קליל במיוחד הנספג במהירות, מכיל חומצה חומצה היאלורונית 11kDa & תרכובת של צמח המרפא אדפטוגן (צמחים המשפרים את התגובה למצבי לחץ מתמשכים) המסייעת לחזק את התחושה של עור עמיד, גמיש ומלא בכדי לטפל בסימני ההזדקנות למראה עור בריא וצעיר לאחר 4 שבועות בלבד.

 

הפורמולה מורכבת מרכיבים רבי-עוצמה:

 • חומצה היאלורונית במשקל של 11 יחידות קילו-דלטון kDa – הגודל האידיאלי ליעילות ממוקדת, עמוקה ומהירה בשכבות העליוניות של העור. הפורמולה נבדקה מדעית והוכחה כמחזקת את שכבות העור העליונות ע"י הענקת לחות המחזקת את השכבה הפגיעה והרגישה ביותר לגורמים תוקפניים חיצוניים. 
 • תרכובת צמחי מרפא אדפטוגנים – צמחי מרפא אדפטוגנים מוערכים ברפואה הקדומה הודות להשפעתם במצבי עייפות ולחץ. הפורמולה מסייעת לחדש ולחזק את העור למרקם ועמידות משופרים באופן הנראה לעין. התרכובת היעילה של צמחי מרפא אדפטוגנים מכילה גרגרי סכיסנדרה, ריחן הודי ושורש ג'ינסנג אדום.
 • ריחן הודי – עשיר בחומצה אורסולית ובחומצה רוזמרינית, בפורמולה, מסייע לנטרל רדיקלים חופשיים המזיקים לעור, מסייע בהחייאת מראה העור ובהפחתת ההשפעות הנראות לעין של גורמי לחץ על העור.
 • שורש ג'ינסנג אדום – בתוך הפורמולה, שורש ג'ינסנג אדום, עשיר בג'ינסנוסידים, מסייע בהמרצת הצמיחה החיונית של תאי עור חדשים ובריאים.
 • גרגרי סכיסנדרה – גרגרי סכיסנדרה, עשירים בסכיסנדרינים, מסייעים לחזק את העמידות, הגמישות והאלסטיות של העור. הפורמולה עשירה בנוגדי חמצון.

 

מראה עור בריא וצעיר – מייד לאחר השימוש העור מרגיש חלק יותר. עם הזמן, העור ירגיש עמיד יותר בפני גורמי לחץ יומיומיים, וייראה בריא וצעיר יותר, ככל שהקמטוטים, המרקם, הזוהר, הגמישות והעמידות משתפרים באופן הנראה לעין.

 

בבדיקת נסייניות2:

 • 90% מדווחות שהעור מרגיש חלק יותר באופן מיידי.
 • 89% מסכימות שהעור חלק יותר אחרי שבוע אחד בלבד.
 • 85% מדווחות שלאחר 4 שבועות העור מרגיש מוצק יותר.

 

הסופר סרום משתלב בכל שגרת טיפוח העור בבוקר או בלילה, ניתן להשתמש לאחר ניקוי העור או לאחר השימוש במי פנים, כפרה-סרום או כסרום על מנת להשלים כל שגרת טיפוח קיימת.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 239₪ , תכולה: 30 מ"ל / 380 ₪, תכולה: 50 מ"ל.

 

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק , האינסטגרם ובסניפי הרשת: 

https://www.instagram.com/kiehlsisrael/

https://www.facebook.com/KiehlsIsrael/?ref=br_rs

 

חנויות Kiehl's: קניון רמת אביב תל אביב, קומה 2 / טלפון: 03-6053677

דיזינגוף סנטר תל אביב, קומת כניסה / טלפון:  03-5221417

TLV FASHION MALL בקומת 1- / טלפון: 03-7397377

עופר גרנד קניון חיפה קומה 2 / טלפון: 04-8122400

קניון מלחה ירושלים קומה 1 / טלפון: 02-9412074

____________________

1 התוצאות מתבססות על מחקר קליני בן 4 שבועות שנערך על 58 נבדקות מסביבה עירונית מזוהמת. מדד חוזק העור מבוסס על ציון ממוצע מרוכב של הפרמטרים המדורגים קלינית – גמישות, מלאות, ואלסטיות העור לאחר השימוש במוצר במשך 4 שבועות בהשוואה לשימוש במשך שבוע אחד. 

2 התוצאות מבוססות על בדיקת 55 נסייניות במשך 4 שבועות שנערך על 55 נבדקות אשר חיות בסביבה עירונית מזוהמת.

צילום: חו"ל
צילום: חו"ל

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here