מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's משיק בסניף הדגל בקניון רמת אביב מערכת לאבחון עור הפנים המנתחת את מצב העור בבעיות גלויות וסמויות – האבחון נערך ללא תשלום

0
736
צילום: יחצ קילס

משיק לראשונה בישראל מכשיר אבחון מהפכני וייחודי 

ישראל היא המדינה הראשונה בעולם שמציגה מערכת טכנולוגית מתקדמת זו לאבחון העור

הטכנולוגיה מאפשרת אבחון מעמיק ברמת דיוק גבוהה, המזהה בעיות עור גלויות וסמויות

****************************************************

מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's מעמיק את השקעתו בביוטי-טק ומציע חווית קנייה חדשה לצרכניות: משיק לראשונה בישראל, בסניף הדגל בקניון רמת אביב,  מערכת טכנולוגית מתקדמת לאבחון עור הפנים – DERMA READER – חווית אבחון ייחודית ומקיפה, המנתחת את מצב עור הפנים ברמת דיוק גבוהה ומזהה בעיות עור גלויות  וסמויות. 

שירות ה- DERMA READER שמציע Kiehl's לאבחון עור מעמיק, מאפשר ללקוחה חווית קנייה דיגיטלית ומתקדמת המאפשרת דיוק מקסימלי תוך התאמה מושלמת לצרכי העור. זהו צעד נוסף במסגרת העמקת ההאצה הדיגיטלית של לוריאל ישראל, במסגרתה היא מטמיעה כלים טכנולוגיים מעולמות היופי, לשדרוג חווית הקנייה ומתן מענה לצרכי השעה, דוגמת שמירת מרחק, באמצעים דיגיטליים. 

המכשיר החדשני, מבצע אבחון מעמיק ומדוייק, על פני העור ומתחת לעור ובודק מספר פרמטרים כדוגמת נקבוביות  סתומות, נזקי קרינת השמש, כתמים חומים בהתהוות ואזורים אדומים. המכשיר מנתח 4 צרכים בעלי חשיבות כמו נקבוביות פעורות ומוגדלות, מרקם העור, קמטים וקמטוטים. האבחון  מעניק תמונה מקיפה והמלצות  כיצד לשפר את תפקוד העור למראה עור בריא יותר.

בשלב הראשון המכשיר מצלם את הפנים מכל זוית קדמית וצדדית. לאחר מכן מאבחן, בין היתר כתמים חומים ופיגמנטציה המצויים מתחת לפני העור וטרם נראים לעין, שינויים בין אזורים מורמים ומוחלשים על פני העור, המשפיעים על מרקמו החלק של העור, אדמומיות נראית על פני העור כתוצאה ממצבים או רגישויות, כולל דלקת, ורידים ונימים שבורים, כתמי UV מוצגים ומתגלים על ידי ספיגת אור UV על ידי מלנין האפידרמיס בעור, הפרשות חיידקיות העלולות להתעכב בנקבוביות. אזורים המתוארים כמזוהים עם חיידקים על ידי הקרינה שלהם תחת אור  UV ועוד.

האבחון האישי נעשה ע"י מומחי הטיפוח של Kiehl's. בתום האבחון הלקוח מקבל הצעה לשגרת טיפוח מותאמת אישית – בכדי לסייע  למצוא את הפתרון המדויק ביותר  עבור צרכי עור הספציפיים, בהתאם לתוצאות האבחון.

Kiehl's הוקם בשנת 1851 כבית מרקחת, משרת לקוחות ברחבי העולם עם מוצרים איכותיים שנעשים בתנאים מחמירים תחת פיקוח ובשימוש מדע מתקדם וחומרים טבעיים.

האבחון נערך ללא תשלום – החל מהשבוע בסניף קניון רמת אביב תל אביב, קומה 2 / טלפון: 03-6053677

צילום: יחצ קילס
צילום: יחצ קילס

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here