מותג הפרימיום ליראק פריז משיק: תחליבי הגנה מהשמש המעניקים טיפול אנטי אייג'ינג, אקולוגיים, מאפשרים שיזוף, מתאימים לנשים בהריון!!!

0
303
צילום אסף לוי

מותג הפרימיום ליראק פריז משיק:

 תחליבי הגנה  מהשמש המעניקים טיפול אנטי אייג'ינג לגוף-  :30SPF   ו – 50SPF מסדרת  SUNISSIME

 

 אקולוגים ובעלי ערך של שמירה על איכות הסביבה 

מעניקים הגנה מלאה ועם זאת מאפשרים שיזוף קל   

מתאימים לנשים בהריון 

 

מותג הפרימיום ליראק פריז משיק תחליבי הגנה מהשמש המעניקים גם טיפול אנטיאייגינג לגוף, מסדרת SUNISSIME: 30SPF ו – 50SPF. שני המוצרים מוצעים בצורת תרסיס לנוחות מירבית. 

 

תחליבי ההגנה מצמצמים את נזקי השמש ומעניקים גם טיפול אנטיאייג'ינג לעור : מטפלים בכתמים, פיגמנטציה, קמטים וסימני הזדקנות מוקדמת של העור.  התחליבים  מגנים על העור מכל  סוגי קרני השמש uva ,uvb, infra red והאור הבלתי נראה – הגנה מלאה ומתאימים גם לנשים בהריון.

 

התחליבים אקולוגים ועם הכניסה למים אינם משחררים רעלנים ואינם פוגעים בדגה, בצמחים, באלמוגים ובכל הסביבה הימית.  

 

 כמו כן, מכילים פפטידים פעילים המאפשרים הענקת גוון לעור והחלקתו, כלומר ניתן להשתזף ולקבל גוון קל תוך כדי הגנה מלאה על העור. 

 

עוד מכילים התחליבים: קומפלקס עשיר של רכיבי אנטי-אייג'ינג פעילים היוצרים שכבת הגנה מיידית, 3 סוגי חומצות היאלורוניות – להענקת לחות ולהחייאת העור ומסייעים להחייאת עור הגוף למראה זוהר ומלא אנרגיה, פלבנואידים – נוגדי חמצון,  מלאנין – לספיגת הקרינה המזיקה ולהגנה על העור. פרו-טאורין – לנטרול רדיקלים חופשיים ולחידוש העור ופפטידים פעילים – ליצירת סינטזת מלאנין למראה גוון עור שזוף. 

 

טיפ: למרוח בנדיבות על כל הגוף ובמיוחד באזור המחשוף שם העור דק ונוטה לקמטים ופיגמנטציה. 

 

מחיר  לצרכן: 199 ₪  ( 100 מ"ל)

צילום אסף לוי

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here