מחפשים טיפול פנים יעיל? כדאי לכם להכיר את האתר הבא

0
625
מחפשים טיפול פנים יעיל? כדאי לכם להכיר את האתר הבא
קרדיט תמונה FREEPIK

רוצות טיפול פנים כללי לכל חלקי הפנים או טיפול פנים נקודתי עבור אזור או בעיה מסוימת בעור? אם כן, כדאי לכן להכיר את האתר של דרמלוג'יקה, חנות און ליין מצליחה למוצרי טיפוח וקוסמטיקה איכותיים ומתקדמים שעושים את כל ההבדל. מדובר במוצרים מומלצים על ידי אנשי מקצוע ומבוקשים על ידי נשים מפורסמות מעולם הזוהר והבידור.

הגדרה מחדש של בריאות העור

שימוש במוצרי דרמלוג'יקה לעור הפנים מגדיר מחדש את הרעיון של טיפול פנים ובריאות העור. אין פלא שהמותג המצליח הפך למבוקש בקרב אנשי מקצוע, קוסמטיקאיות, דרמתרפיסטיות, מכוני טיפוח ויופי ומרכזי ספא בארץ ובעולם. הגדרה חדשה זו ניכרת בדור מתקדם של תכשירי קוסמטיקה שפותח במעבדות החברה בארה"ב, עם השפעה עמוקה ומשמעותית על מצב עור הפנים. ההשפעה נובעת מגישה שבוחנת ומטפלת בעור הפנים לא מתוך מונחים של יופי שטחי וטרנדים חולפים, אלא משאיפה לתרום באמת לבריאות העור.

כל תכשירי המותג מבוססים רק על רכיבים המועילים לגוף ולעור שלנו, ואין בהם ריחות או צבע מלאכותי, שמנים, אלכוהול ורכיבים אחרים שעלולים לגרום לרגישות של העור. בנוסף, כלל תכשירי המותג ידידותיים לסביבה ובכל שלבי פיתוחם לא נוסו על בעלי חיים.

מותג שכבש את העולם ואת ישראל

המותג דרמלוג'יקה שאת מוצריו תוכלו לקנות און ליין ישירות דרך חנות מקוונת, כבש את ליבם של בעלי מקצועי וסלבס רבים ברחבי העולם, לרבות סלבס מקומיים של ארצנו. בין הממליצות על המותג תוכלו למצוא את נינט המכורה לפילינג אורז של דרמלוג'יקה, או סנדרה רינגלר שעושה שימוש קבוע גם בפילינג אורז וגם בפריימר סקין. גם שי קלינשטיין ממליצה על מוצרי המותג לרבות הסרום סמארט ריספונס, ואילו מירי מסיקה ממליצה בין היתר על קרם הלחות דיינמיק סקין ריקברי של המותג. ויש עוד סלבס רבים שממליצים, החל מאניה בוקשטיין ועד לציפי שביט.

באילו תכשירים לבחור? 

אם זו הפעם הראשונה שלכן באתר ואתן לא כל כך מכירות את מוצרי דרמלוג'יקה ולא בטוחות באילו מוצרים לבחור, עומד לרשותכן שירות אבחון ומיפוי מקצועי שהמותג פיתח, המיושם על ידי קוסמטיקאיות מיומנות ומקצועיות. במהלכו יזוהו צרכים ייחודיים עבור טיפולי פנים ייעודיים ונכונים שיטפחו את העור וישמרו עליו בריא. כמו כן, ניתן להתאים תכשירים בעמדות התנסות של סקין בר שקיימוות בעמדות מכירה שונות של המותג. עכשיו, אחרי שהבנתן אילו תכשירים מתאימים לכן, בפעם הבא תוכלו להזמינם בקלות ישירות מהאתר של המותג.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here