מיצוק העור בטכנולוגיה מודרנית – טיפול טבעי לפנים חלקות

0
2551
מיצוק העור בטכנולוגיה מודרנית - טיפול טבעי לפנים חלקות

מיצוק העור, אותה פעולה שגורמת לעור להיות מתוח, אסתטי וצעיר יותר, הפכה לשאיפה של הרבה נשים – בעיקר בזכות סלבריטאיות וכוכבות קולנוע שמספרות על גבי המגזינים על הניסיונות שלהן לשמור על עור מתוח. אבל הטיפול הזה הוא כבר מזמן לא שמור רק לכוכבות, אלא מתאים לנשים בגילאים שונים שפשוט רוצות לשפר את מראה העור ולהיראות הרבה יותר טוב.

אז מה זה בעצם מיצוק העור?

מיצוק העור הוא בעצם תיקון של מצב העור. העור שלנו מתבגר, הגמישות שלו משתנה עם הגיל ובתהליך טבעי וברור מראש, אנחנו מבחינות שהעור פחות מוצק. תהליך מיצוק העור עוזר לשמור על מראה מוצק יותר, חי וצעיר.

למה בכלל מוצקות העור משתנה? זה קורה באופן טבעי עם הגיל. ככל שאנחנו מתבגרות הקולגן שנמצא בעור ואחראי על גמישותו מתמעט ונחלש, סיבי האלסטין הופכים להיות פחות גמישים באופן טבעי ויחד איתם מגיעים נזקים משנים של חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים, תזונה לקויה ואורח חיים שיכול לפגוע במראה העור.

מיצוק העור מסייע לנו ליצור חומרים פעילים שישפיעו על סיבי האלסטין וייצור הקולגן ויהפכו את העור לצעיר יותר ומוצק יותר.

מתי כדאי להתחיל?

התנאים שבהם אנחנו חיות כיום, מזיהום האוויר ועד תקופות של לחץ ומתח שמשפיעות גם על העור, גורמים לכך שאנחנו מרגישות את הידלדלות העור בגילאים צעירים. מיצוק העור הוא טיפול שאפשר להתחיל כבר בגיל 30 או בשנות ה-30 המוקדמות, ברגע שמרגישים שגמישות העור משתנה.

עם זאת, גם בגילאים מבוגרים יותר, משנות הארבעים ואילך, אפשר להגיע לתוצאות מצוינות בזכות הטיפולים המתקדמים שמוצעים היום. הדרך הטובה לדעת האם הגעת לגיל שבו אפשר להתחיל בטיפולי מיצוק העור היא לפנות לקליניקה מקצועית ולקבל אבחון והצעה לטיפול.

אז איך מטפלים?

טיפולי מיצוק עור נעשים בשיטות רבות. אחת הטכנולוגיות המובילות בשנים האחרונות היא מכשיר שנקרא הפרקשיונל. הפרקשיונל מורכב מידית שבמגע עם העור יוצרת באמצעות גלי הרדיו תעלות מזעריות בעור. התעלות האלו יוצרות תהליך של חידוש העור.

טכנולוגיה מתקדמת נוספת שמוכרת היום בקליניקות לרפואה אסתטית היא הקליר. זהו טיפול שמעודד את ייצור סיבי הקולגן, האחראים לגמישות העור. התהליך שנעשה באמצעות מכשור לייזר מצעיר את הפנים וממצק את העור.

בנוסף לטיפולים אלו, יש תכשירים מיוחדים המוצעים על ידי קליניקות לרפואה אסתטית יפה מקסימוב ומספקים לעור חומרים פעילים איכותיים שמסייעים לשמירה על גמישותו ולתהליכי מיצוק העור.

כדי לדעת איזה טיפול הכי טוב, חשוב להגיע לאבחון בקליניקה מקצועית ומוכרת, הקליקו כאן. לאחר האבחון, תיבנה תוכנית טיפולים בה יוחלט על סוג הטיפול למיצוק העור ועל מספר הטיפולים הדרוש. מרבית הטיפולים הם ללא תופעות לוואי או סיכונים מיוחדים, אך חשוב להקפיד לבחור בקליניקה מוכרת בשוק, עם מוניטין טוב ומטפלים בעלי ניסיון.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here