ממשיכה לחדש! אחרי האקזיט, ותהליך עולמי של מיתוג מחדש תחת השם 'קנדלה' (במקום 'סינרון-קנדלה'), משיקה החברה גם מכשיר אסתטי חדש.

0
1636
PicoWay תמונה להמחשת הטיפול_

שנת 2019 היא שנה משמעותית עבור חברת "סינרון קנדלה", ובשמה החדש 'קנדלה', מובילה עולמית בתחום המכשור האסתטי .

השנה החלה בתהליך עולמי של מיתוג מחדש, תחת השם הגלובלי: "קנדלה"! מיד בתום תהליך המיתוג, יוצא לשוק מכשיר חדשני, נוח ובטוח, שיתן מענה למגוון רחב של אינדיקציות רפואיות אסתטיות.

תמונת טיפולך סי או 2 באדיבות סינרון קנדלה צילום יחצ חול

טוביה קלוגהופט, מנהל קנדלה ישראל, מסכם את מהלך המיתוג מחדש כהצלחה בינלאומית שמציבה את "קנדלה" בחוד החנית של האסתטיקה הרפואית בעולם.   "אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו כבר שנים רבות, ומספקים להם מכשירים מבוססי מחקר מדעי, ועל כן מכשירי קנדלה הם הבחירה הטבעית והנוחה של אנשי המקצוע  להיות הנוח ביותר עבור אנשי המקצוע, והבטוח ביותר עבור המטופלים".

המכשיר החדש,  Vbeam® Prima  פועל על לייזר מסוג Pulse Dye( PDL), בעל אורך גל של 595 nm, עם תוספת של אורך-גל 1064 nm ומספר תכונות חדשות וממוקדות-משתמש. הוא מטפל ביעילות במגוון רחב של בעיות עור, כמו רוזיציאה, כתמי פורט-ויין, אקנה, ורידים בפנים וברגליים, התרחבות נימים, צלקות, נגעים שפירים של פיגמנטציה וקמטים, יבלות, סימני מתיחה והזדקנות מוקדמת של העור.

קנדלה  מאגדת בתוכה את אחת הגאוות הישראליות הגדולות ביותר בתחום המכשור הרפואי.

"סינרון מדיקל" אשר הוקמה בשנת 2000 על ידי ד"ר שמעון אקהויז, אחד מחלוצי תחום המכשור האסתטי-רפואי העולמי וממציא טכנולוגיות ה-IPL וה-ELOS, משווקת ומוכרת את מכשיריה ב-90 מדינות, ומפעילה מרכזי פיתוח וייצור בישראל ובארה"ב.

טוביה קלוגהופט מנהל פעילות קנדלה ישראל צילום שחר פליישמן1

כחלק מתהליך הצמיחה שלה, רכשה סינרון לפני מספר שנים את חברת קנדלה האמריקאית, אשר נוסדה ב-1970 ומהווה אחת מהמובילות העולמיות בתחום הטיפול בלייזר.

מעתה ולאחר תהליך מיתוג מחדש, פועלת החברה בכל העולם תחת השם "קנדלה".
החברה נסחרת בבורסת נאסד"ק האמריקאית, המרכזת את חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם.

לבירור על מכשירים חפשו בפייסבוק: קנדלה מדיקל.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here