סרום הבהרה מומלץ לעור יפה וזוהר

0
544
סרום הבהרה מומלץ לעור יפה וזוהר
קרדיט FREEPIK

סובלות מעור בעל גוון לא אחיד או מבעיית פיגמנטציה? מבקשות ליהנות מעור פנים זוהר ויפה עם גוון בהיר ואחיד? כדאי לכן לעשות שימוש במוצרי טיפול פנים של מותג הקוסמטיקה המוביל דרמלוג'יקה. המותג מציע מבחר איכותי של סוגי סרום הבהרה שעושים את כל ההבדל, וזאת לצד מוצרי טיפוח נוספים לרבות קרם לחות ומסכות פנים פעילות שיוצרות שינוי מהותי בחזות עור הפנים.

פורמולה יעילה וחכמה

טיפול יעיל להבהרת עור הפנים מוצע בעזרת סרום סרום הבהרה סמארט ריספונס של דרמלוג'יקה. זהו מוצר מתקדם עבור טיפולי פנים עם יכולת תגובה מוקדמת לשינויים החלים בעור אפילו לפני זיהויים בעין. הסרום משחרר במועד ובמקום המתאים את רכיביו הפעילים ומספק לעור הפנים את התיקון והתמיכה הנדרשים לו. כך לפורמולה יש יכולת לזהות את צורכי העור ולטפל בו זמנית בכולם ביעילות. למשל, הבהרה של העור מפגעי פיגמנטציה וכתמים כהים, עור רגיש ואדמומי, מיצוק של העור והחלקתו, ומתן רמה נאותה של לחות לעור. בנוסף לכך, לסרום יש מרקם מעולה וניחוח נעים.

מארז איכותי להבהרה ומיצוק

אפשרות נוספת לטיפול והבהרת עור הפנים היא בעזרת מארז ויטמין סי של דרמלוג'יקה, המכיל תכשיר הבהרה לאזור העיניים וסרום יעיל במיוחד להבהרה ומיצוק של עור הפנים. לסרום יש פורמולה ייחודית המספקת ויטמין סי מאוד יציב עם יכולת לפעול בצורה אפקטיבית לעומק העור. הסרום מכיל גם חומצה לקטית ופפטיד חדיש אשר ביחד תורמים להבהרת ומיצוק עור הפנים, עם שיפור ניכר בסימני הזדקנות.

סרום הבהרה רב עוצמה

למי שרוצה להתמקד בבעיית פיגמנטציה, סרום מסוג  C-12 של דרמלוג'יקה הינו הפתרון המתאים. מדובר בתכשיר רב עוצמה ומתקדם, יעיל במיוחד עבור מצבים של פיגמנטציה, המבהיר את העור ועוזר בהפחתת שינויים בצבעו. יכולות אלו מבוססות על פורמולה ייחודית המכילה תערובות של פפטידים, חומצה פיטית, אוליגופפטיד 34, תמציות צמחים וחומצות אמינו.

מדובר בסרום נעים למגע שמתאים לכל עונות השנה, וגם מתאים לכל סוגי העור שסובלים מגוון שאינו אחיד ומבעיית פיגמנטציה. בנוסף, הסרום מתאים לנשים הרות. השימוש בו נעשה פעמיים ביום בבוקר ובערב לאחר ניקוי עור הפנים, כשעל העור הנקי מניחים את הסרום בכמות נדיבה והוא מוחדר בתנועות קלות. לאחר מכן יש למרוח על העור קרם לחות של החברה עם מקדם הגנה לשעות היום או קרם לחות לשעות הערב.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here