עיצוב אף ללא כל צורך בניתוח

0
1874
עיצוב אף ללא כל צורך בניתוח

מראה אפנו הוא נושא רגיש לרבים, האף ממוקם במרכז הפנים וכל פגם אשר קיים בו נראה באופן בולט ומידי, לכן ניתוחי האף הם מניתוחי הפלסטיקה המובילים בתחום. אך ניתוח אף הוא הליך מורכב הטומן בו לא מעט סיכונים, תהליך החלמה ארוך וכואב ופחד מסכין המנתחים.

בעמוד זה תמצאו מידע על דרך אלטרנטיבית באמצעותה ניתן לשפץ את מראה האף ללא כל צורך בניתוח אף.

כיצד ניתן לשפץ את מראה האף ללא כל צורך בניתוח?

ובכן קיימת שיטה בה ניתן לשנות את מראהו של האף ללא כל צורך בחתכים, הסרת רקמות, סחוס ועצם וללא כל צורך באשפוז והחלמה לאחר ההליך, לשיטה זו קוראים פיסול אף.

פיסול אף הוא למעשה הליך אשר בו מוחדר חומר מילוי מיוחד אל אזור האף ובאופן הדומה לפיסול של אמן משנה ומשפר הרופא את צורתו החיצונית של האף.

האם פיסול האף מתאים לכולם?

ובכן התשובה לשאלה זו היא שלילית, האנשים המתאימים לפיסול אף הם אך ורק אנשים להם אף שקוע, בנוי בצורה לא סימטרית או בעל בליטות שונות עליו, כל שאר המקרים כגון אף גדול, אף נשרי וכ"ו לא מתאימים לביצוע הליך זה.

עבור אלו העונים לקריטריונים, פיסול האף יכול תחליף מצוין לניתוח בלי התהליך בו המנתח יבצע באפכם חתכים ויאלץ אתכם לעבור תקופת החלמה ארוכה וכואבת.

יתרונותיו של הליך זה:

  • בהליך זה אין כל צורך בחתכים – ובכן כמו שכבר ציינו הליך זה מתבצע באמצעות חומר מילוי החודר אל מקומות ספציפיים באף ומספל אותו, זאת בניגוד לניתוח אף בו יש צורך בחתכים והסרת רקמות ועצמות.
  • שחרור מהיר לאחר הטיפול – מיד לאחר הטיפול בו יזריק הרופא את חומר המילוי לאפכם תשוחררו לשגרת חייכם וזאת בניגוד מוחלט לניתוח אף בו קיים סיכוי רב כי תישארו להשגחה של לילה אחד לפחות ולאחר מכן תתבקשו לנוח מספר ימים עד שבועות בבית בכדי להחלים מהניתוח.
  • תוצאות מידיות – בתום הליך זה תוכלו כבר להבחין בתוצאותיו הראשוניות של הטיפול, כאשר מנגד תוצאותיו של ניתוח האף יראו רק מספר חודשים לאחר הניתוח וזאת לאחר כי הנפיחות תרד והאזור יתאחה מחדש.

חסרונו של הליך זה

טיפול זה עושה כאמור שימוש בחומר מילוי מיוחד שעמידותו לאורך זמן מוגבלת ולכן צריך לחזור על טיפול זה אחת לכמה חודשים בכדי לשמור על תוצאותיו.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here