עשי זאת בעצמך, רעיונות לעיצוב שיער ברגע

0
595
עשי זאת בעצמך, רעיונות לעיצוב שיער ברגע
קרדיט לתמונה: freepik

פעמים רבות אנחנו נעמדות מול המראה והשיער לא מסתדר כמו שרצינו, יש לנו ארוע ובא לנו לעצב את השיער בצורה יפה ומרשימה אך אנחנו לא יודעות איך. ריכזנו עבורכם טיפים ורעיונות שיאפשרו עיצוב שיער באמצעות תכשירים בסיסיים ברגע גם ביום שיער רע. הצטיידו במייבש שיער מוס איכותי לשיער וסיכות סבתא.

יצירת מראה גלי מסודר- לשים כמות קטנה של מוס איכותי לשיער על כף היד ולהניח על שיער נקי ולח. לחלק את הראש ל 2 ולקלוע צמות שוות בכל צד. באמצעות מייבש שיער ללא הפיה להעביר אוויר חם על הצמה עד לייבוש מלא. לפרק את הצמות ולהבריש את הגלים שנוצרו למראה גלי מסודר.

צמת חבל- אספו את השיער היבש לקוקו במרכז הראש באמצעות גומיה מהודקת. לאחר מכן חלקו את הקוקו ל2 חלקים שווים ומרחו כמות קטנה של מוס לשיער על כל חלק. בידיים לחות לפפו את  החלקים זו על זו ליצירת חבל ארוך עד הקצה. הדקו בגומיה את 2 הקצבות מטה.

קוקו קוקס מקצועי- צרי קוקו גבוה ומהודק. לפפי סביב הקוקו את השיער והדקי אותו עם סיכות סבתא קצרות לקודקוד. לאחר יצירת הקוקס אווררי אותו קלות באמצעות האצבעות ליצירת מראה פקעת. שימי מעט מוס או קרם על מברשת אובאלית והברישי את חלקו הקדמי של השיער להידוק קצוות קופצניים. 

יצירת נפח בשיער- חלקי את השיער הלח ל3 חלקים קדמיים ו3 חלקים אחוריים. שימי מעט מוס על כף היד וסרקי אותו ביסודיות לכל חלק של השיער בעזרת מסרק שיניים מהשורש לקצוות. יבשי את השיער מהשורש כלפי מטה בעזרת פן ומברשת עגולה רחבה. קחי את החלק הקדמי של השיער והברישי את 2 הסנטימטרים הקרובים לקרקפת  בניגוד לכיוון הצמיחה. סרקי את כל השיער לאחור או לצד באמצעות מברשת רחבה ליצירת מראה נפוח ומאוורר

שיער קצר בלי להסתפר- בעלות שיער ארוך יכולות ליצור מראה קארה קצר וקלאסי מבלי לגזור אותו. ראשית יש להפריד בין חלק השיער העליון לתחתון. לאסוף את כל השיער העליון עד האזניים לקוקו גבוה. את החלק התחתון באזור העורף יש לחלק ל2 ולקלוע לצמות הדוקות. אותן יש להדק כלפי פנים העורף באמצעות סיכות . כעת יש לפזר את חלק השיער העליון ולהבריש אותו עם מעט מוס לשיער בקצוות. את הקצוות יש לגלגל פנימה ולהצמיד באמצעות סיכות סבתא לעורף לפי האורך הרצוי. 

עבור אביזרים לעיצוב שיער מושלם לחצו כאן

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here