פתרונות יעילים עבור חיזוק השיער

0
738
פתרונות יעילים עבור חיזוק השיער
מקור FREEPIK

סובלת מנשירת שיער, או משיער דק חסר נפח וברק? חולמת על שיער מלא, מבריק ובריא? מחפשת פתרונות יעילים לבעיה? כדאי שתמשיכי לקרוא את המאמר.

למה השיער שלנו נחלש?

היחלשות השיער ובעיות של נשירה, שיער דליל, דק ושבור, חסר נפח וחיים, יכולה לנבוע משורה ארוכה של סיבות. כך למשל, כמו עור הגוף גם השיער שלנו רגיש לקרינת השמש הפוגעת בחוזק השערות וגמישותן. גם מקלחות ממושכות במים חמים לא בריאות לשיער, גורמות לו להתייבש ולהישבר ומקשות על הקרקפת לייצר שומן טבעי המגן על השיער. כך גם שימוש תכוף בשמפו ומוצרי טיפוח לשיער אינו בריא. בנוסף, שיער רטוב הינו יותר רגיש ונוטה להישבר יותר בעת סירוק.

גם תזונה לא מאוזנת ודיאטה קיצונית יכולות להחליש את השערות, לגרום להן לנשור ולאבד מהברק שלהן. כמו כן, כל תכשירי עיצוב והחלקה הפועלים על חום פוגעים בבריאות השיער והופכים אותו ליותר שביר, וגם תסרוקות מתוחות מחלישות את השיער. מעבר לכך, יש לדעת כי קיימות תקופות בחיים בהן השיער שלנו יותר רגיש ופגיע, כמו לאחר לידה, בגיל המעבר, עקב שימוש בגלולות או תרופות אחרות וכדומה.

פורמולה לחיזוק השיער 

בין הפתרונות השונים לחיזוק השיער שיש בשוק, בולטים במיוחד מארזים המעוגנים בפטנט ומבוססים על שטיפות של חליטות צמחים טבעיות, שמטפחות ומחזקות את השיער ואת עור הקרקפת ומעניקות לשיער חזות בריאה ומלאה. מדובר במוצרים מהפכניים המאושרים על ידי משרד הבריאות, שתוצאותיהם נראות לעין כבר אחרי חודש. במארז כזה יש שתיים עשרה יחידות של תערובות צמחים, אבזרים לערבוב, דף הוראות וכן מגבת המונעת הכתמה של בגדים. טיפול כזה עבור חיזוק השיער מתאים לנשים בכל גיל, לרבות נערות, נשים אחרי לידה, ונשים בגיל המעבר, נשים שסובלות מנשירת שיער, משיער דליל, שיער נטול ברק או נפח וכדומה.

פתרונות נוספים

לצד שימוש בפורמולה ייחודית וייעודית לחיזוק השיער, כדאי לאמץ אורח חיים יותר בריא ויותר מודע לצרכי השיער שלנו. כך למשל, בימות הקיץ כדאי להגן על השיער וראש הקרקפת עם כובע. כמו כן יש לשמור על תזונה מאוזנת עשירה בחלבונים, להפסיק לחפוף כל יום, לסרק את שיער רטוב עם מרכך או אחרי שהוא התייבש, לעבור לשטיפת שיער במים פושרים ולהפחית שימוש במעצבי ומחליקי שיער לעד פעמיים בשבוע, וזאת עם טמפרטורות כמה שיותר נמוכות, וגם לוותר על שימוש קבוע בתסרוקות הדוקות ומתוחות.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here