ציפורניים מלאכותיות

0
2163
ציפורניים מלאכותיות

ציפורניים ארוכות צבועות בלק בשלל צבעים המעוטרות בקישוטים כיד הדמיון הן משאת נפשן של נשים רבות. ציפורניים מלאכותיות הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות מאוד בקרב מיליוני נשים ברחבי העולם בכלל ובארץ בפרט. נשים רבות פונות למכוני היופי במטרה אחת להשיג ציפורניים ארוכות ומטופחות לאורך זמן. הסיבה לכך שנשים רבות בונות ציפורניים מלאכותיות קורה באופן ישיר למספר גורמים עיקריים ביניהם בראש ובראשונה ניתן למנות את הטרנד העולמי שמשפיע גם הישראליות ולאחריו ניתן לציין את העובדה כי ציפורניים ארוכות נחשבות אסתטיות ונשיות מאוד, העובדה הברורה כי לא כולנו נולדנו עם מבנה ציפורניים מושלם היא גם חלק מהעניין.

שיטות שונות לבניית ציפורניים מלאכותיות:

קיימות שיטות שונות לבניית ציפורניים מלאכותיות הכוללות הדבקה זמנית של ציפורניים מלאכותיות, בנייה באמצעות חומר המכונה אקריל ובניית הציפורן באמצעות ג'ל מיוחד. בשלושת השיטות יש לשם לב שמתבצעת עבודה מקצועית, שלא ידרש יותר מאוחר טיפול בפטריות בציפורניים השכיח במקרים של עבודה לא מקצועית.

  • הדבקה זמנית – בשיטה זו מדביקים בעזרת דבק מיוחד ציפורניים מלאכותיות על הציפורן הטבעית שלך. הציפורניים מחזיקות זמן קצר לאחריו הן נופלות וצריך להדביקן מחדש. יתרון השיטה בכך שלא נגרם כל נזק לציפורן הטבעית שלך ואלו חסרון השיטה טמון בפרק הזמן הקצר שלאחריו י להדביק את הציפורניים מחדש.
  • בניית ציפורניים מלאכותיות בעזרת אקריל – בשיטה זו הקוסמטיקאית משייפת את הציפורן הטבעית שלךכמו הסרת קעקועים בלייזר ובעזרת חומר האקריל מפסלת ציפורן מלאכותית בהתאם לגודל הרצוי שלך. יתרון השיטה הוא בכל שהציפורניים מחזיקות זמן רב יותר ואחר כך יש צורך במילוי בלבד. חסרון השיטה טמון בבריאות הציפורן שלעיתים נפגמת בגלל פעולת השיוף ואז צריך לפנות לטיפול פטרת מכיוון שלעיתים עלולה לגרום לפטריות ולשבירה של הציפורן הטבעית שלך.
  • בניית ציפורניים מלאכותיות בעזרת ג'ל – בשיטה זו הקוסמטיקאית מורחת את הג'ל הטבעי העשוי מסוכר על הציפורן הטבעית שלך ללא פעולת השיוף כמו בפילינג עמוק, ניתן לפסל ציפורן בעזרת הג'ל בגודל הרצוי לך ולהוסיף קישוטים שונים, אבנים זוהרות ועוד. בשיטה זו הציפורניים המלאכותיות מחזיקות מעמד כשלושה שבועות וחצי ואחר כך י להסיר את הג'ל ולחשוף את ציפורנייך הטבעיות בינתיים צמחו ולמרוח ג'ל מחדש. יתרון השיטה הוא בשימור הציפורן הטבעית שלך. חסרון השיטה כמו גם כל השיטות האחרות היא בעלותן החודשית הגבוהה.

נשים רבות אשר סובלות מבעיה של פטרת הציפורניים נעזרות אף הן באפשרות הנוחה של הדבקת ציפורניים מלאכותיות ובכך זוכות למראה כף יד נשי ומטופח בכל עת.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here