צעירים לנצח – בוטוקס היא לא מילה גסה

0
1005
צעירים לנצח – בוטוקס היא לא מילה גסה

בעולם היופי והטיפוח תהליכי ניתוח קוסמטיים הם כבר עובדה גמורה. ועדיין לא מעט אנשים חוששים לעבור טיפולים. מה עומד מאחורי הטיפול והאם העלות שווה את התועלת? לשם קבלת מידע וייעוץ מקיף, צרו קשר עם ד"ר מנאר קעואר.

צעירים לנצח

כולנו רוצים לעצור את ההזדקנות הטבעית של הפנים, לשמור על מבנה צעיר ויפה ולעשות זאת ללא כאבים מיותרים. לכן טיפולי בוטוקס הם בחירה טבעית של נשים וגברים רבים. הטיפולים נחשבים קלים יחסית, ועל ידי זריקה מקומית של החומר ניתן להרפות את שרירי הפנים ולעצבם מחדש. החומר בוטוליניום טוקסין A משפר קמטי הבעה ומעלים את הקמטים במצח, בין הגבות ובצידי העיניים לשלושה עד ארבעה חודשים בכל פעם.

חטובים לנצח

תהליך חיטוב הגוף נפוץ גם הוא בקרב לקוחות רבים. החלק הארי של הלקוחות הן נשים לאחר הריון ואנשים בעלי עודפי שומן ועור כתוצאה משינוי קיצוני במשקל הגוף. מתיחת בטן או שאיבת שומן הן פעולות כירורגיות מוכרות. התהליך נעשה על ידי רופא ממומחה ולאחר פגישת ייעוץ והתאמה של תוכנית ניתוחית, המטופל מגיע לביצוע ההליך ועובר אותו בהרדמה מלאה. הפלסטיקאי המנתח מטשטש את צלקות הניתוח ובוחר את נקודות החיתוך באופן אסטרטגי כדי לאפשר למטופל להסתיר את הצלקת בעתיד.

יפים לנצח

בעולם בו כולנו רוצים להיות הכי יפים והכי מושלמים, וכל האמצעים נתונים לרשותנו, אין שום סיבה לוותר על ההזדמנות. הטיפולים בשוק הטיפולים והניתוחים מאפשרים לכם לשפר את מראה הגוף לאחר טראומה, או להתמודד עם כל פגם שאינכם אוהבים בגופכם. בין אם אתם רוצים לעבור הליך מתיחת בטן, או טיפולי הזרקות לפנים, הסטיגמה שהייתה בעבר נפוצה בתחום כבר לא קיימות עוד. דוגמא נפוצה נוספת בתחום היא של נשים בעלות חזה שופע אשר סובלות מכאבי גב וחוסר איזון בעמוד השידרה פונות לניתוחי הקטנת חזה, ובקלות יחסית ומינימום כאבים, מצליחות לשפר את איכות חייהם בצורה דרמטית. אם כך, לעיתים לטיפולים קוסמטיים לכאורה, יש גם משמעות רפואית עם השפעה ישירה לחייו של המטופל.

ההליכים נעשים באופן מפוקח ובצורה מקצועית, תחת ידו המסורה של ד"ר מנאר קעואר, לשעבר רופא בכיר בבית החולים מאיר בכפר סבא. ד"ר קעואר מקפיד על שיטות עבודה מתקדמות, ציוד וחומרים מהטובים ביותר שיש בשוק ויחס אישי לכל מטופל. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם מרפאת ד"ר מנאר קעואר ניתן לפנות למספר 053-5243911.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here