קרם הלחות המומלץ ביותר ע"י דרמטולוגים בארצות-הברית עכשיו בישראל!

0
898
קרם הלחות המומלץ ביותר ע
מותג סרווה קרם לחות לפנים והגוף המחיר 54.90 שח צילום חול

 
CeraVe –סרווה,  מותג הדרמו-קוסמטיקה לטיפוח עור יבש שפותח עם דרמטולוגים.  

משיק: קרם לחות לפנים ולגוף המתאים לעור יבש עד יבש מאד 

מעניק לחות לכל אורך היום ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור. מכיל 3 סרמידים חיוניים וחומצה היאלורונית. נבדק דרמטולוגית. היפואלרגני.  ללא בישום. ללא פראבן.  

 

  • CeraVe –מותג הדרמו-קוסמטיקה לטיפול בעור יבש .סרווה הינו מותג בעל פורמולה ייחודית. המסייעת בהזנה ובשיקום שכבת ההגנה החיצונית של העור. 
  • חזון המותג הוא לפתח פורמולות יעילות בעלות טקסטורות נעימות תוך שמירה על נגישות לצרכן – כך שכל אחד ואחת יוכלו להנות מטיפוח עור איכותי.
  • קרם הלחות לפנים ולגוף כולל פורמולה המכילה 3 סרמידים חיוניים- 1, 3, ו- 6-II, על מנת לסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור, וטכנולוגיית MVE המסייעת בהחדרת הסרמידים החיוניים אל העור ומעניקה לחות לאורך כל היום, מבלי להותיר תחושה שמנונית.
  • קרם הלחות הינו מוצר הדגל העולמי והפך להיות קרם הלחות המומלץ ביותר ע"י דרמטולוגים בארה"ב. הקרם מתאים גם לילדים, היפואלרגני, ללא בישום, ללא פראבן.
  • המותג CeraVe נמכר ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים, קופות חולים מכבי, ומאוחדת ובקנייה און ליין באתרי המכר השונים.

 

מותג הדרמו-קוסמטיקה סרווה משיק: קרם לחות לפנים ולגוף המתאים לעור יבש עד יבש מאד. קרם עשיר המעניק לחות ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור הגוף והפנים. מתאים למבוגרים ולילדים. היפואלרגני. ללא בישום. ללא פראבן. 

קרם הלחות לגוף ולפנים, לעור יבש עד יבש מאד משלב פורמולה ייחודית המכילה 3 סרמידים חיוניים לעור המסייעים בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של עורך. סרמידים הם חיוניים ביותר לשמירה על עור לח ועל שלמות מחסום ההגנה הטבעי של העור שלנו. הגיל והחשיפה לגורמי גירוי סביבתיים, עשויים לסייע לרמות הסרמידים לרדת ולכן השימוש במוצרים לטיפוח העור הכוללים סרמידים יכול לשקם ולחזק את המחסום העורי. כמו כן, ישנם מחקרים המצביעים על קשר בין רמות סרמידים נמוכות יותר למחלות דרמטולוגיות. 

טכנולוגיית ה- MVE הייחודית (פטנט רשום) משחררת את הסרמידים לעור שכבה אחר שכבה לאורך זמן ובכך הפורמולה ממשיכה להזין את העור בלחות שעות ארוכות לאחר המריחה. יתרונות אלו יחד עם שמירה על מרקם נעים, קליל ואלגנטי מקנים לCeraVe  את האיכות והיעילות שלו.

קרם לחות לפנים ולגוף המותאם לעור יבש עד יבש מאד

מעניק לחות לכל אורך היום ומסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור. מכיל 3 סרמידים חיוניים וחומצה היאלורונית. מתאים למבוגרים ולילדים. 

היפואלרגני. נבדק דרמטולוגית. ללא בישום. ללא פראבן.

מחיר מומלץ לצרכן: 54.90 ₪, תכולה: 177 מ"ל, 

מחיר מומלץ לצרכן 94.90 ₪, תכולה:  340 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 114.90 ₪, תכולה: 454 מ"ל 

הוראות שימוש: למרוח על העור בנדיבות לפי מידות הצורך. לשימוש על עור הפנים והגוף. 

את מוצרי סרווה  ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם ,בבתי המרקחת של קופות החולים: מכבי ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים:

https://shop.super-pharm.co.il

www.shufersal.co.il

www.drugstore.co.il

www.medi-link.co.il

www.epharma.co.il

www.maxpharm.co.il.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here