רצועות TRX: איך זה עובד?

0
341
רצועות TRX: איך זה עובד?
קרדיט FREEPIK

TRX  הוא אימון שהגיע אלינו מארצות הברית וכבר הפך לאימון פופולרי במיוחד בישראל. כיום במרבית מכוני הכושר תמצאו אימוני TRX ואם תתנסו באימון כזה תראו גומיות אימון משתלשלות מתוך עמודים תומכים ותקרות באמצעותן מבצעים את האימון עצמו. 

כיצד מתבצע אימון טי אר אקס?

אימון עם רצועות כושר TRX נועד לשקם את הגוף מפציעות ולחזק אותו והוא החל את דרכו באימוני צבא המארינס האמריקני: אימון בו החיילים השתמשו בגומיות כאלה כדי לבנות שרירים, להעלות מסת גוף ולשפר את המצב הכושר הגופני והמצב הבריאותי. 

כיום רבים משתמשים בגומיות כדי לחטב ולעצב את הגוף כמו גם לבנות שרירים, בזמן שהעבודה היא באמצעות נשיאת משקל הגוף מעלה והורדתו, באמצעות משיכה מעלה של הגפיים והטורסו למעלה או למטה בעזרת הגומיות ובכך בניית שרירים וחיזוק הגוף תוך שימוש במסת הגוף. 

איך מתחילים באימון?

את הגומיות מחברים לכל מקום חזק החל מלעמוד תומך עד תקרה או משקוף דלת חזק, וחשוב לדעת שאפשר לחבר אותם גם בבית וגם בחדר כושר או בכל מרחב בנוי אחר. החיבור מספק נקודת אחיזה ועגינה טובה עבור הגומיות ובכך מקנה ביצוע תרגילי טי אר אקס והענות לאימון באמצעות משקל הגוף. 

יתרונות של אימון TRX?

לאימון טי אר אקס יש יתרונות רבים החל מעבודה על משקל הגוף לקבלת מסת שרירים וגוף חטוב בזמן קצר יותר כמו גם באימון מאומץ יותר: בעוד שבאמצעות הגומיות אפשר להתאמן בכל מקום החל מחדר הכושר או במרחב ציבורי עד המרחב הביתי. באמצעות שיטת האימון נשים וגברים יכולים לחזק ולחטב את הגוף זאת בזמן קצר ואפילו מבלי להגיע לחדר הכושר. 

איך בוחרים רצועות TRX?

כאשר אתם בוחרים גומיית התנגדות שימו לב כי אתם בוחרים מוצר איכותי שכולל את כל החלקים הדרושים לאימון כמו עוגן לייבור גומיות TRX . בחרו גומיות עם כושר נשיאה של עד 200 קילוגרמים, ואפילו תיק נשיאה נוח שקל לשאת בתוספת חוברת הדרכה עם תרגילים לאימון  TRX מושלם. 

אז זה הזמן להיכנס לאתר של פיטבנדר ולרכוש גומיות אימון מעולות ואיכותיות שמגיעות עם חוברת תרגילים, ללמוד מעט על אימון טי אר אקס לאימון ביתי וליישם את כל התרגילים שיעשו לגוף שלכם משהו נפלא, טוב, מחטב ובריא. 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here