רשת SACARA משיקה: סדרת מסיכות בד לטיפוח עור הפנים 

0
283
צילום: גלעד בן שליו

רשת SACARA משיקה סדרת מסיכות בד לטיפוח ושיקום עור הפנים. הסדרה כוללת ארבע מסיכות בד, למגוון טיפולים. המסיכות מכילות רכיבים איכותיים ומתקדמים כגון שמן המפ, קולגן וחומצה ההיאלרונית. 

מסכת בד עם פחם לניקוי וספיחת שומנים –  המכילה פחם פעיל הידוע בספיחת עודף שומן וזיהומים, חידוש והמרצת תאי העור, הנועד לטיהור עור הפנים והיפטרותו מפצעים, אקנה, שחורים ועוד. המסיכה מעושרת באלוורה ומכילה קמומיל המסייעים להרגעת העור, המסיכה מנקה ביסודיות את נקבוביות עור הפנים ובכך מסייעת לקבלת גוון עור אחיד ומאוזן בחומרים משקמים. טיפ לשימוש: השימוש במסיכה נועד לעור הפנים אך ניתן להתאימו לאזורים אחרים בגוף אשר סובלים מבעיות עור. 

מסכת בד עם קולגן –  בעלת פורמולה ייחודית העשירה בקולוגן המעניק זוהר ומרענן את מראה עור הפנים. המסיכה מזינה את הפנים בלחות באמצעות החומרים שמכילה: תמציות מלפפונים, חומצה היאלורונית ושמן אמרגן, המגנים על העור מפני סימני הגיל הראשונים ומעניקים לו קורן וזוהר.  טיפ לשימוש: יש להניח את המסכה על פנים רחוצות ונקיות. מומלץ להניח את המסכה מיד לאחר שטיפת הפנים, הרטיבות עוזרת לחומרים להיספג בצורה טובה יותר.

צילום: גלעד בן שליו

מסכת בד עם חומצה היאלורונית וקוויאר שחור – המכילה הרכב לחות מתקדם של קוויאר שחור, חומצה היאלוונית וקומפלקס לחות טבעי המסייעים בחידוש הלחות ההכרחית לטווח הארוך בשכבות העמוקות של העור. המסיכה מסייעת למנוע קמטים ומעלימה מעור הפנים קווים, פגמים, נקבוביות ועוד. שימוש מוגבר במסיכה תורם למראה העור מראה זוהר, רענן וצעיר יותר. טיפ לשימוש: את המסיכה יש להניח לפני מנוחת הלילה. יש חשיבות רבה להזנת עור הפנים לפני שנת היופי היות ובשעות הלילה כושר הקליטה והספיגה של החומרים הפעילים במסכה גדל משמעותית בשל זרימת הדם שמתרחשת בשעות אלו.

צילום: גלעד בן שליו

מסכת בד עם שמן המפ טהור – עשירה בשמן המפ טהור המשפיע באופן חיובי על עור הפנים. בין היתר מרפא בעיות בעור כגון אקנה, סבוריאה, פסוראזיס ומשפר את נראות העור. המסכה מכילה ריכוז גבוה של מרכיבי לחות ושמנים טבעיים התורמים בהאצת תהליך התחדשות העור, מסייעים בשמירה על מיצוק העור, החזרת האלסטיות הטבעית ומקנים לחות מוגברת. לאחר השימוש העור נותר נעים, חלק וזוהר. טיפ לשימוש: לתוצאות מרביות מומלץ להסיר את המסכה באמצעות מים פושרים ולא חמים שעלולים לגרום לאודם ויובש. 

צילום: גלעד בן שליו

מחיר לצרכן:  10 ₪ למסכת פנים 

ניתן לרכוש ברשת חנויות  SACARA ובאתר

https://www.sacara.co.il

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here