שורפי שומן

1
1749
הסוג הנפוץ ביותר של תוספים לסיוע הירידה במשקל הם שורפי שומן.

יעילות תזונה ודיאטה להורדה במשקל ולשמירה על משקל תקין אינה עומדת בספק. החשיבות של שמירה על אכילת מזונות דלי שומן, צריכה מוגברת של ירקות ופירות ושימור המזונות בצורתם הטבעית הן נקודות המפתח להצלחה בדיאטה, שמירה על אורח חיים בריא והעלאת רמת הבריאות. כערך מוסף לאורח חיים בריא המתנהל ניתן להשתמש בעזרים שונים על מנת לסייע לגוף לשמור על רמת חילוף חומרים גבוהה יחסית שתסייע בטווח הרחוק להורדה במשקל.

הסוג הנפוץ ביותר של תוספים לסיוע הירידה במשקל הם שורפי שומן.

מהם שורפי שומן ומה רמת הסיוע שלהם לתהליך הדיאטה? כל המידע בכתבה הבאה.

מהם שורפי שומן?

שורפי שומן הם חומרים המורכבים מאלמנטים המסייעים להעלאת חום הגוף אשר מסייע לשריפת השומנים באופן מואץ. שריפת השומנים המושגת באמצעות שימוש בשורפי שומן תורמת לפעילות חילוף חומרים באופן מואץ ובכך מסייע לתהליך הירידה במשקל וצמצום ההיקפים. המינון האופטימלי של שורפי שומן מבוצע בהתאם למשקל הגוף של המשתמש בהם והשילוב של תזונה מאוזנת יחד עם נטילת שורפי שומן הוא הדרך הנכונה לצרוך אותם.

סוגי שורפי שומן

שורפי שומן נחלקים למספר סוגים אשר מותאמים הן לאורח החיים של הלוקח אותם והן לתזונה היומית שהוא צורך. בין הסוגים השונים של שורפי שומן ניתן למנות שורפי שומן אשר מטרתם להעלות את קצב חילוף החומרים, שורפי שומן שמטרתם לעבוד על ספיגה מואטת של השומן במזון הנצרך ושורפי שומן אשר מטרתם לעכב את הייצור של השומן בגוף. המרכיבים של שורפי השומן הם אלה האחראיים על הפעולות של שורפי השומן.

מרכיבי שורפי שומן

שורפי שומן מורכבים מחומרים הנחשבים לחומרים המאיצים את הפעילות של שריפת השומן בגוף, מעלים את חום הגוף ומגבירים את חילוף החומרים בגוף. אחד החומרים הנפוצים הנחשב לשורף שומנים הוא הקפאין שנמצא בקפה, בקולה, בשוקולד ובמוצרים נוספים. את הקפאין ניתן לצרוך באמצעות כמוסות של תה ירוק או כמוסות של קפאין שאותן ניתן לקחת לפני אימון גופני להגברת היעילות.

מרכיב נוסף של שורפי שומן הוא הכרום הידוע בסגולותיו להעלות את רמת האיזון של האינסולין. הכרום מצוי במזונות מהטבע כמו בברוקולי ופטריות.

שימוש נכון בשורפי שומן

שימוש נכון בשורפי שומן הוא שימוש שבא לאחר התייעצות עם בעל מקצוע מתאים. חלק משורפי השומן כולל תופעות לוואי רבות כמו רעידות ודפיקות לב הנגרמות מצריכה של קופאין או בעיות בתפקוד הכבד הנגרמות מצריכה של כרום.

1 COMMENT

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here