שיטת אול און 4 להשתלת שיניים

0
293
קרדיט: shavit105

אול און 4

שיטת אול און 4 מבוססת על שימוש במינימום שתלים על מנת ליצור בסיס להתקנה של מערכת שיניים. שיטה וטכניקה זו פועלת על בסיס העיקרון של חלוקת עומס מיטבית המופעלת על השתלים וזאת תוך שמירה על עצמות הלסת. השיטה הפכה לפופולרית במיוחד וזאת משום שבפועל מותקנים ארבעה שתלים בלבד בכל לסת, תוצאות הטיפול הינן איכותיות ומהירות וההתערבות הכירורגית הינה מינימלית. באמצעות שיטת הטיפול המתקדמת ניתן להשיג שיקום מהיר של חלל הפה וכל זאת ללא צורך בהשתלת עצם או הרמת סינוס. עם זאת, שיטת הטיפול מחייבת ביצוע הליך ניתוחי של החדרת השתלים. ללא ספק, יתרונות השיטה הינם רבים ומגוונים ומספקים מראה אסתטי ושיקום פה בתוך זמן קצר. לפרטים נוספים פנו אל מרפאת שיניים שביט.

היתרונות והשימושים של שיטת אול און 4

מערכת השיניים התותבת המותקנת מספקת מענה אסתטי, חיוך מושלם ומראה של שיניים לבנות ויפות. בנוסף, מערכת השיניים המותקנת משחזרת את רקמת החניכיים, מה שאומר שהטיפול הינו מקיף ויסודי ותוצאותיו יישמרו לאורך זמן רב. עלויות הטיפול הינן נמוכות באופן יחסי לשיטות אחרות, כך שאתם זוכים לערוך מוסף רב הן מבחינת התוצאה והן מבחינת העלות. ללא ספק, כאשר אנו בודקים את היחס שבין השקעה לבין רווח, מדובר בשיטת טיפול יעילה ואיכותית במיוחד. ההליך הטיפולי בשיטת אול און 4 כולל השתלת ארבעה שתלים בלסת עליהם נבנה גשר המשקם את הלסת כולה. למעשה הטיפול כולל השתלה של שני שתלים ישרים בחלק הקדמי של הלסת ושני שתלים בהטיה קלה בחלקה האחורי של הלסת. השיטה פותחה על ידי רופא שיניים פורטוגזי בשם פאולו מאלו ומאז הפכה לפופולרית במיוחד. טכניקת הטיפול החדשנית והאיכותית נועדה לעקוף מכשולים ולהבטיח שיקום קבוע וזאת במצבים של חוסר עצם בחלק האחורי של שתי הלסתות.

מרכז רפואי להשתלות שיניים

מרפאת שיניים שביט הוקמה בשנת 2000 ומספקת שירותים מקצועיים לכלל האוכלוסייה בדגש על אוכלוסייה מבוגרת. צוות הרופאים המומחים שלנו מתמחה ביישום שיטות טיפול מתקדמות וחדשניות ובעל ניסיון רב בתחום השתלים והתותבות. אחת משיטות הטיפול בהן אנו מתמחים הינה אול און 4 המאפשרת להשיב למטופל את איכות החיים ולהיפטר מהשיניים התותבות. לצד הניסיון והיכולת המקצועית, מרפאתנו רואה חשיבות רבה בהענקת יחס אישי וביצירת אווירה נעימה לכל לקוח.

 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here