שיער מלא ברק – עם הפורמולה המנצחת

0
835
שיער מלא ברק – עם הפורמולה המנצחת

רבים חולמים על שיער שופע וגולש. כיום, ניתן להשיג מראה מרשים ויוקרתי זה. כיצד? על ידי החלקת שיער טבעית, איכותית ומקצועית. בכל הנוגע לנראות האסתטית שלנו, ולתחושה האישית הטובה שלנו, אין מקום להתפשר. כדי שנוכל להיראות במיטבנו היכן שלא נלך, מומלץ לפנות אל אמנית בתחום השיער ולהסתייע במומחיות שלה.

השיער שעל ראשנו משמש כמקור הכוח שלנו; הוא זה שיוצר מסגרת לפנים שלנו, מעניק לנו מראה מרשים – ותורם רבות לתחושה הפנימית הטובה שלנו. על מנת להמשיך ולהקפיד על מראה מרשים ואסתטי, מומלץ לחשוב על הפתרון הבא: החלקת שיער. בין אם השיער שלך מסולסל או גלי, תוכלי להשיג שיער חלק – בזכות שירותיה המקצועיים של שרון קורן עיצוב שיער. שרון קורן הינה מומחית בכימיה של השיער. כיום, היא משמשת כפרזנטורית ראשית ומדריכה של חברת קיון בישראל, כמו גם של החלקת מג'סטיק האמריקאית. מומחית זו מקפידה על עבודה ברמה הגבוהה ביותר, ומעניקה ללקוחותיה את התוצאה האיכותית והטובה ביותר.

החלקת שיער באופן טבעי, מתקדם ובריא

אירוע משפחתי מתקרב ואתם מעוניינים להיראות במיטבכם? נקבע לכם ראיון עבודה ואתם מעוניינים לעשות רושם ראשוני בלתי נשכח? כדי להפוך את התלתלים העקשנים לממושמעים, ישנו פתרון מומלץ עבורכם: החלקת שיער טבעית. כיום, כבר אין צורך לבצע החלקת שיער עם כימיקלים, כאשר את ההחלקה עצמה ניתן לבצע בהצלחה יתרה תוך שמירה על חוזק השערות ועל הגמישות שלהן.

למשל, עם החלקת שיער קרטין תוכלי גם את ליהנות ממראה מרשים ובלתי נשכח – מבלי להיחשף לחומרים כימיים חריפים או פורמלין. בנוסף, לא ייווצרו רגישויות על הקרקפת. מעבר לכך, שיטת החלקה זו כוללת שמן ארגן, חומצת אמינו, שמן קוויאר וחלבונים טובים. הכול, על מנת להבטיח החלקה מקצועית ל-7 סוגי שיער – בהתאמה מלאה ובסטנדרט חסר פשרות. 

לבצע את החלקת השיער כראוי

שיער גולש, מרשים ומסובב ראשים – גם את יכולה להשיג את המראה המנצח! בזכות החלקת שיער מקצועית, אותה מבצעת שרון קורן עיצוב שיער, תיהני משער מלא ברק. שרון קורן מבצעת החלקת שיער לפי השיטה האמריקאית – מג'סטיק קרטין. מדובר בשיטת החלקה עם פורמולה המתבססת על חומרים טבעיים. לשרון קורן ההכשרה, הידע והניסיון לבצע את ההחלקה כראוי. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 053-2227388

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here