שמירה על הבריאות עם ניתוחים פלסטיים

0
1673
שמירה על הבריאות עם ניתוחים פלסטיים

אנו משקיעים כל כך הרבה משאבים כספיים, נפשיים והתנהגותיים בשמירה על בריאותנו ועל יופיינו. בריאות ויופי הם שני עולמות המעסיקים מאוד את האנשים בעידן זה בו אנו חיים. מה נלבש? איך נתאפר? כיצד נסדר את שערנו? מה נאכל? האם זה בריא? כמה כושר עלינו לעשות ביום? מה אומרים המחקרים לגבי מזון זה או אחר? כל כך הרבה שאלות ונושאים המעסיקים אותנו סביב שני תחומים שאמורים להבטיח לנו חיים ארוכים יותר, חיים טובים יותר וחיים יפים יותר. בעולם הנשים אלו הם עולמות של בריאות וקוסמטיקה, ושם זה כבר סיפור אחר מעולם הגברים. אחד התחומים היוצרים שילוב מושלם בין בריאות וקוסמטיקה הוא עולם הניתוחים הפלסטיים.

לאמץ לעצמנו אף חדש

אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בעולם הניתוחים הפלסטיים הוא כמובן התחום של ניתוחי אף. בכל יום מתקיימים ברחבי העולם מאות רבות של ניתוחי אף, מה שהביא אותם למצב של ניתוחים סטנדרטיים שסביבם נצבר ידע וניסיון רב, ולכן הם הופכים להיות ניתוחים בטוחים עם אחוזי הצלחה כמעט מושלמים. ניתוח אף מתאים כמובן לכל אדם שאינו שלם עם הצורה של אפו. האף נוטה מעט הצידה, האף גדול מדי, שמן מדי, בולט מדי, קשתי מדי, אינו סולד מספיק, סולד יותר מדי, כל בעיה, כל סטייה ממה שמוצא חן בעינינו מהווה סיבה מספיק טובה ללכת לרופא מנתח ולעשות ניתוח אף.

להשאיר הכל מתוח, כמו פעם בתיכון

תחום פופולארי נוסף בעולם הניתוחים הפלסטיים הוא תחום מתיחת בטן ניתוח קל ופשוט המתבצע גם הוא עשרות רבות של פעמים בכל יום ברחבי העולם. הניתוח מיועד בעיקר עבור נשים שעברו מספר הריונות ועור הבטן שלהן כעת רפוי בצורה שאינה מחמיאה להן. מקרה קלאסי נוסף הוא נשים שעשו דיאטה אינטנסיבית, השילו מגופן עשרות קילוגרמים של שומן, אך העור שהקיף את אותו שומן נותר תלוי במקום. או אז ניתן להיכנס לאינטרנט ולבצע חיפוש סביב הנושא של מתיחת בטן ניתוח, ולמצוא עשרות מנתחים פלסטיים שיוכלו למתוח את עור הבטן בהליך פשוט וסטנדרטי, ולהחזיר את הבטן למראה הנעורים שלה שכל כך אהבנו.

שילוב נוסף בין בריאות לבין אסתטיקה הוא כל התחום של טיפולי ורידים. למרות שהתחום מוכר בעיקר כתחום אסתטי והסרתם נחשב לטיפול הנעשה לשיפור היופי החיצוני, ורידים בולטים יכולים לגרום לבעיות רפואיות רציניות. ישנם מספר טיפולים שמומחים לרפואת כלי דם יכולים להמליץ עליהם, בינם העלמת ורידים בלייזר או העלמת ורידים בגלי רדיו

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here