תוכנית הרזיה

0
240

 

אנו מאמינים שהגעתם לדף הזה אם ניסיתם אי פעם לרדת במשקל או שאתם עדיין מנסים ושוב הדיאטה שניסיתם לא צלחה לכם. חשבתם למה אתם לא מצליחים לראות תוצאות לאורך טווח בסוגי דיאטות שונות? רוצים להגיע לאורח חיים שיאפשר לכם ירידה במשקל לטווח ארוך? העוצמה שבתוכי, לא מציעה לכם עוד דיאטה גנרית שתתייאשו ממנה אחרי חודשיים, אלא תכנית הרזיה מיוחדת במינה שתשנה לכם את התפיסה הכללית על דיאטה ובכלל, על ירידה במשקל.

תוכנית הרזיה – לא מה שחשבתם

לא סתם, אנו קוראים לתוכנית ההרזיה שלנו תוכנית הרזיה ולא משתמשים במושגים כמו דיאטה. התוכנית בעוצמה שבתוכי היא הרבה מעבר לקבוצה לירידה במשקל. התוכנית, נותנת למשתתפים בה כלים לשינוי המחשבה התודעתית על אוכל ומעניקה להם כלים וטכניקות להרגלי אכילה חדשים ובריאים שישמשו אותם לכל אורח החיים. שינוי משמעותי באמת, מתחיל מהתפיסה שלנו, מאיך אנו רואים את הדברים. לפני שאנחנו נצמדים לתפריט תזונתי כזה או אחר, ניחשף למגוון מחקרים בנושאי התזונה שישנו לנו את החשיבה על מזון ויבהירו לנו כמה דברים שפספסנו בדרך.

סדנאות דיאטה בריאה לירידה במשקל | סדנת העוצמה שבתוכי

העוצמה שבתוכי קוראת לכם לשינוי של ממש

בתוכנית ההרזיה בעוצמה שבתוכי, אכן תרדו במשקל. אך מעבר לכך והרבה יותר חשוב , תחיו חיים מאושרים יותר ובריאים יותר עזרת הכלים הפלאים שאירית בוטבול עובדיה, תעניק לכם. אורית הינה מומחית בתחום הרפואה המשלימה ויודעת להתאים לכל אדם את החתיכה החסרה בפאזל שלו להצלחה בכל תחומי החיים.
מעבר לעזרה לאנשים לרדת במשקל, אורית מתמחה בלגרום לאנשים להגיע לגרסה הכי טובה של עצמם, להעלאת המוטיבציה, לזיקוק של שמחת החיים, להצלחה במערכות יחסים ומעניקה ראייה אחרת ושונה, בריאה ומאושרת יותר. השיטה הייחודית שפיתחה אירית, באה מניסיון אישי ומטיפול עצמי הכלל הורדה של 100 קילוגרמים וכן שיפור באורח החיים לטווח הארוך והשגת כל היעדים והמטרות.

אל תהססו, ובואו לעשות שינוי משמעותי בחיים שלכם עם מקצוענית אמיתית, בליווי מלא אישי או בתוך קבוצה. ככה, תגיעו לתוצאות מרשימות והצלחות שכבר לא תוכלו לספור.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here