תוספות שיער לסוגי שיער שונים

0
2226
תוספות שיער לסוגי שיער שונים

נשים אשר סובלות משיער דליל שאיננו צומח כהלכה, משיער פגום או שיער שנהרס לאורך השנים היו רוצות לעשות בו שינוי מהותי שיחזיק מעמד זמן רב. תוספות שיער הן פתרונות פופולאריים ומקובלים מאוד. מבחינים בסוגים שונים של טיפולי תוספות שיער כאשר המקובלים והטובים ביותר הן תוספות שיער אשר נעשות לטווח ארוך. כאן מדובר על שיער טבעי המיובא לישראל מארצות שונות בעולם. ניתן למצוא שיער בלונדיני הנגזז מנשים בריאות במזרח אירופה, והוא, כמובן, מתאים בעיקר לנשים אשר צבע שיערן המקורי הוא בלונדיני. שיער טבעי אחר מגיע ממדינות במערב אסיה והוא לרוב שחור וחום ומתאים בעיקר לנשים בעלי שיער מקורי באותו צבע.

חשוב לדעת

יש חשיבות להתאים את השיער החדש לקיים ובמיוחד לצבע ולמרקם שלו. השיער המגיע עובר טיפולים ועיבודים קלים אשר נועדו לשמור עליו ולשפר את צורתו.  לפני הלחמתו נערכות בדיקות שונות לצורך בדיקת התאמתו לשיער הקיים. בבדיקות אלו בודקים את סוג ומבנה השערה, משקל השיער הנוסף (חשוב שהמשקל הנוסף לא יכביד על הקיים) ועוד. שיער מתולתל מיובא יתאים לשיער קיים מתולתל, שיער גלי וחזק יסתדר טוב עם שיער קיים דומה וכן הלאה. תהליך החיבור עצמו יעיל מאוד ונעשה באופן מקצועי. הוא נעשה על ידי מלחם מיוחד ועם חומר הקרוי קראטין המצוי בגוף האדם ואשר יש לו תפקיד בבניית תאים שונים. נקודות החיבור בין השיער הקיים לחדש הינן חלקות ומושלמות ולא ניתן להבחין בהן במבט מקרוב ואפילו לחוש אותן בנגיעת יד.

יתרונות של הלחמת תוספות שיער

ניתן לבצע הלחמה קרה או חמה והבחירה בין שתי השיטות נעשית על פי הצורך ומצב השיער. החיבור עצמו נעשה סמוך לבסיס השיער והמראה המתקבל הוא של שיער חלק וגולש או מתולתל, גלי וכדומה. השיער האיכותי מאפשר לאישה להתנהג כרגיל לאחר שהתוספת מתקבלת. היא תוכל לחפוף אותו, להיכנס עימו לים, לבריכה או לג'קוזי מבלי לחשוש. היא יכולה לצבוע אותו ולעצב אותו כרצונה. למעשה, אין הגבלות מיוחדות על ההתנהלות עימו. כאשר השיער הטבעי מתארך אזי יש צורך לחזור על התהליך ולחדש תוספת. ניתן להסיר כל תוספת בקלות וללא מאמץ בתהליך קצר, כך, שתמיד ניתן לחזור למראה המקורי הישן.

למה בעצם?

הוספת שיער משפרת מאוד את הביטחון העצמי אצל נשים אשר סבלו ממראה שיערן הקודם. בעבר היה להן שיער פגום שנוצר בנסיבות שונות. לעיתים עקב בעיות גנטיות, לפעמים, חשיפה מרובה לשמש ולחומרים כימיים ותכשירי שיער לא רצויים ועוד. עתה לאחר קבלת השיער החדש המראה משודרג וזוהי סיבה טובה לכל אישה להיות מרוצה. שינוי מרענן טוב לחיי החברה בכללותן, וכמובן, בעבודה, במשפחה ועוד.  מומלץ לקבל שירותים אלו ממומחי תוספות שיער בעלי ניסיון וידע בתחום. הם יוכלו לייעץ לגבי התוספת המתאימה ביותר, וכמובן, לבצע את החיבור הדורש ידיים עדינות ותזמון מושלם.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here